Trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie wschodu Słońca lub Księżyca nad Rzeszowem
Rzeszowska książnica zaprasza do głosowania na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Wschody nad Rzeszowem”, zorganizowanym w ramach Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury 2016.
Na zdj. fragmenty trzech prac biorących udział w w konkursie, źródło: Profil FB WiMBP

W konkursie bierze udział 11 osób, które prawidłowo złożyły zgłoszenie oraz oświadczyły, zgodnie z regulaminem, że zdjęcie zostało wykonane samodzielnie, nie było przetworzone poprzez fotomontaż, ani wcześniej publikowane. ‪Zdjęcie ponadto zostało wykonane w dniach od 27 do 29 maja 2016 r. oraz wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia przesłane na adres ‪WiMBP w Rzeszowie.

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia, na którym zostaną zarejestrowane zjawiska przyrody – ‪wschód Słońca lub Księżyca, tzn. moment przekroczenia linii horyzontu w ‪#‎Rzeszów.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni w konkursie zostaną wyłonieni w drodze publicznego głosowania na stronie organizatora na Facebooku. Głosowanie odbywa się w dniach od 5 do 15 czerwca 2016 r. do godziny 15.00, za pomocą przycisku „Lubię to”. O wyniku konkursu decyduje liczba zgromadzonych głosów.

Wiemy już, że wszystkie osoby zwyciężyły. Każda otrzyma nagrodę. Nie wiemy tylko którą. Liczymy na pomoc wszystkich osób, które lubią nasz Rzeszów i fotografię.

Reklama

Nagrodami w konkursie są: I. miejsce 600 zł, II. miejsce 400 zł, III. miejsce 200 zł oraz 10 wyróżnień (nagrody rzeczowe).

Zaczynamy. Fotografom życzymy powodzenia!

Głosowanie odbywa się na facebooku na fanpage WiMBP w Rzeszowie: https://www.facebook.com/wojewodzkaimiejskabibliotekapublicznawrzeszowie

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama