Sweet Noise zagra w Rzeszowie w ramach trasy "Respect Tour"

Po kilku latach przerwy zespół Sweet Nosie powraca na scenę. Po udanej mini trasie w poprzednim roku, grupa kontynuuje koncertowanie i zapowiada już pierwsze koncerty w 2020 roku.
fot. https://ticketos.pl
Reklama

UWAGA! Koncert przeniesiony na 25.10.2020. Wszystkie bilety zakupione do tej pory zachowują ważność, jak również istnieje możliwość ich zwrotu.

W zeszłym roku zespół Sweet Nosie reaktywował się po kilku latach nieobecności i zagrał mini trasę koncertową pn. „Respect Tour”, która objęła osiem miast: Białystok, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zabrze, Lublin, Gdynia, Warszawa. Był to powrót na sceny klubowe po 15 latach i jak potwierdzają fani, powrót bardzo udany. Zespół postanowił iść za ciosem, i na początku 2020 r. zaczął ogłaszać koncerty w kolejnych polskich miastach w ramach wiosennej edycji trasy „Respect Tour”.

Do Rzeszowa Sweet Nosie przyjedzie 14 marca i wystąpi w klubie Pod Palmą. Koncert odbędzie się ok godziny 18:30, a wcześniej zagra support, którego jeszcze nie ujawniono.

Bilety:

Przedsprzedaż:

- 50 PLN kolekcjonerskie
- online 55 PLN już dostępne https://ticketos.pl/event/3027 (z możliwością wymiany po koncercie na bilet kolekcjonerski).
- 60 PLN w dniu koncertu.

Reklama

Podczas trasy zagra nie tylko utwory z albumu "Respect", ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory „Wyżej” i „Kamień” które nie były grane od lat 90’tych.

Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2.0 brzmi lepiej niż kiedykolwiek!

 

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Pod Palmą , Sweet Noise , Respect Tour , Glaca

Dzisiaj, 25.02.2020
Jutro, 26.02.2020
Pojutrze, 27.02.2020
Piątek, 28.02.2020
Reklama
Reklama