Stach Bukowski w Undergroundzie

fot. Materiały prasowe
Reklama

Trio z Olsztyna pod przewodnictwem Stanisława Bukowskiego, wystąpi 21 listopada w Rzeszowie w klubie Underground Pub. Koncert odbędzie się o godz. 20:00. Bilety w dniu koncertu 30 zł, w przedsprzedaży 20 zł.

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach  Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również skrajnościami  - muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do  chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli.

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za  precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich  koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł  czas na duże hale i sold outy.

Reklama

W lipcu br. zespół podpisał kontrakt z Wytwórnią Fonobo Label. Debiutancki singiel wraz z teledyskiem pojawił się 6 września 2019.

Brawurowy "Lew" jest drapieżny i beztroski w tym samym czasie, ma w sobie moc  i młodzieńczą zuchwałość. Do utworu powstał bezpretensjonalny i radosny teledysk inspirowany latami dziewięćdziesiątymi dwudziestego wieku oraz wczesnymi dwutysięcznymi. W klipie muzycy noszą się zgodnie z ówczesną modą, grają na Pegasusie,  opychają się popcornem i urządzają sobie domówkę. 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Underground Pub , Stach Bukowski

Dzisiaj, 17.02.2020
Jutro, 18.02.2020
Pojutrze, 19.02.2020
Czwartek, 20.02.2020
Piątek, 21.02.2020
Sobota, 22.02.2020
C.H. Plaza
Zespół Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a, godz. 16:00
Reklama
Reklama