Spotkanie z Jerzym Wygodą i Jackiem Wnukiem w Galerii Nierzeczywistej

Spotkanie z Jerzym Wygodą i Jackiem Wnukiem w Galerii Nierzeczywistej
Reklama

W piątek, 29 listopada o godz. 18:00 odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach projektu „Piątkowe Spotkanie z Fotografią”. Gośćmi wieczoru będą Jerzy Wygoda i Jacek Wnuk. Spotkanie odbędzie się w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie. Temat spotkania: "Diaporama - nieślubne dziecko fotografii i filmu"

Parę słów o prowadzących:

Jerzy Wygoda - artysta, fotografik związany z Rzeszowem od ponad 60 lat. Jego prace wielokrotnie były eksponowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Działacz społeczny, członek i założyciel Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców, członek honorowy Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Jacek Wnuk – fotograf, twórca i redaktor portalu internetowego www.KarpatyWschodnie.pl Współautor tekstów albumu fotograficznego Huculszczyzna Krzysztofa Hejke. Autor wystaw fotograficznych i prezentacji i wystąpień na festiwalach podróżniczych między innymi (Bonawentura, Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy). Organizator i uczestnik wielu wypraw w trudno dostępne tereny Ukrainy, Rumuni, Białorusi i Bałkanów, Rosji i Maroka. Uczestniczył w Pomarańczowej rewolucji w Kijowie, pracował jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Galeria Nierzeczywista , RSF , Jerzy Wygoda , Jacek Wnuk

Dzisiaj, 11.12.2019
Jutro, 12.12.2019
Pojutrze, 13.12.2019
Sobota, 14.12.2019
Reklama
Reklama