Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie.
Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak
Reklama

Pisenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, a także pisarka - Urszula Dudziak spotka się z fanami już w najbliższą sobotę, 18 stycznia 2020 r. o godz. 13.45 w Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33a.

Urszula Dudziak to znana wokalistka i kompozytorka jazzowa, która również jest autorką dwóch książek autobiograficznych. Znakiem rozpoznawczym wokalistki jest utwór „Papaya”, który osiągnął światowy sukces. Nagrała około 50 płyt, występowała na estradzie z artystami, takimi jak: Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Dizzy Gillespie, Clark Terry, Ron Carter, Wynton i Branford Marsalis, Gil Evans, Sting czy Lionel Hampton. Współpracowała z Michałem Urbaniakiem. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Polsce.

W 2011 roku w wydawnictwie „Kayax” ukazała się pierwsza książka pt. „Wyśpiewam wam wszystko”, a w 2018 roku kolejna pt. „Wyśpiewam wam więcej…”.

W 2019 została jedną z trenerek w pierwszej polskiej edycji programu TVP2 „The Voice Senior”.

Urszula Dudziak znana jest jako osoba pełna energii, uśmiechu i życzliwości mimo wielu negatywnych przeżyć, a nawet tragedii, które pojawiły się w Jej życiorysie. Propaguje zdrowy styl życia, ruch i radość bez względu na wiek, przeciwności i upływający czas.

Wstęp na spotkanie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: WiMBP , Urszula Dudziak

Reklama
Reklama