Spektakle dla widzów z dysfunkcją wzroku i słuchu
Teatr Maska bierze udział w czwartej edycji Warszawskiego Tygodnia Kultury Bez Barier, którego hasło przewodnie brzmi „NIE DZIELI NAS NIC”.
fot. Teatr Maska

Na czas trwania festiwalu znikają bariery dotyczące dostępności. Audiodeskrypcja, tłumaczenia na język migowy, pętle indukcyjne to tylko niektóre z przygotowanych udogodnień.

Teatr Maska wystawi trzy spektakle z audiodeskrypcją i udziałem tłumacza języka migowego dla osób z dysfunkcjami wzroku i słuchu. Pierwszy w nich będzie można zobaczyć już w najbliższa niedzielę, o godz. 16:30. Kolejne przedstawienia w październiku i listopadzie.

Rezerwacji miejsc można dokonać w Biurze Organizacji Widowni, tel. 17 85 20 614. Ceny biletów 15 zł.

Poniżej harmonogram spektakli oraz krótkie opisy.
 

NAJMNIEJSZY SAMOLOT NA ŚWIECIE

25 września, godz. 16:30

Historia małego samolotu, któremu dokuczały te duże i trochę zarozumiałe samoloty. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie i okazało się, że tylko on może mu pomóc. Co było dalej? Czy samolot wywiązał się ze swojej bardzo ważnej misji? O tym przekonacie się podczas przedstawienia.


HISTORIA ŚNIEŻKI

Reklama

30 października, godz. 16:30

Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków, zła macocha i piękny królewicz… Czy jednak na pewno nic nie może was zaskoczyć w tej jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych baśni? Przekonajcie się o tym sami.


PIOTRUŚ PAN 

13 listopada, godz. 16:30

Spektakl przenosi nas do świata Nibylandii, krainy w której wszystko jest możliwe, niewykluczone także, że  pobyt tam sprawi, że dorośli na nowo odkryją świat baśni, a dzieci odnajdą się w świecie dorosłych. Przedsięwzięcie ujęte zostało w ramy spektaklu muzycznego z elementami tańca. 


 

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: teatr Maska , Kultura bez barier

Reklama
Reklama