Specjalny pokaz Chińskiego Smoka główną atrakcją Poranku dla Dzieci

Specjalny pokaz Chińskiego Smoka główną atrakcją Poranku dla Dzieci
Reklama

W najbliższą niedzielę, 8 września odbędzie się kolejne spotkanie dla najmłodszych kinomanów w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy 14. Poranek odwiedzi Chiński Smok, będzie również magiczne Żwierciadło, które zrobi pamiątkowe zdjęcia, a na zakończenie pokaz bajek z serii Strażak Sam.

Poranek dla Dzieci rozpocznie się tradycyjnie od godz. 9:45. W holu kina oraz przed kinem na dzieci czeka wiele atrakcji i konkursów.

Główną atrakcją wydarzenia będzie specjalny i wyjątkowy pokaz z interakcjami Chińskiego Smoka w wykonaniu rzeszowskiej Szkoły Chow Gar Kung Fu. Pokazy odbędą się w holu kina oraz na sali kinowej, gdzie dodatkowo smok będzie częstował dzieci słodkościami.

 

Dodatkowo wszyscy, którzy zakupią bilet na poranek będą mogli spotkać się z magicznym Zwierciadłem, które zrobi pamiątkowe zdjęcia zupełnie bezpłatnie. Fotobudkę przygotuje firma Imprezowe Zwierciadło.

Zabawy i animacje w holu kina od godz. 9:45 przeprowadzą Chorzy Animatorzy. Malowanie buziek zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy. Nie zabraknie również kolorowanek, klocków, tatuaży i wielu innych.

Na koniec spotkania organizatorzy rozlosują zaproszenia do Parku Trampolin Fly Park.

Całość zakończy wspólne oglądanie filmu zestawu bajek z serii Strażak Sam.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Poranek dla dzieci , kino Helios

Dzisiaj, 29.02.2020
Jutro, 01.03.2020
Pojutrze, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
środa, 04.03.2020
Czwartek, 05.03.2020
Reklama
Reklama