Smoking Barrelz i TABU w ten weekend w Vinylu
W piątkowy wieczór na vinylowej scenie zagra krakowski duet Smoking Barrelz, który przybywa do Was z krainy Czarów. W sobotę usłyszycie śląskie reggae i ska w wykonaniu Tabu.
fot. tabu.band.pl

28 października w Rzeszowie rozpoczyna się pierwsza część trasy koncertowej "Zjazd Naukowców" duetu Smoking Barrelz. Szalony Naukowiec oraz Czarnoksiężnik z Olszy wyruszają w drogę by nawiązać kontakt werbalno-duchowy z każdym kto chce zostać Wolnym Słuchaczem. Zespół promuje nowy album "Smugi Graffiti Papier i Dym", którego premierę zapowiedziano na 6 grudnia.

Jako suport wystąpi Gypsyandtheacidqueen, czyli Kuba Jaworski, który uwielbia psychodelę i bluesa. Wykorzystując technikę loopowania dźwięków, gitary, instrumentów elektronicznych i wokalu, sam tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans.

Start o godz. 20:00. Bilety 15 PLN.

W sobotę zagra śląska formacja TABU, która koncertuje w ramach jesienno-zimowej trasy INSOMNIA TOUR.

Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

Start: 20:00. Bilety: 30 zł w dniu koncertu, 25 w przedsprzedaży (Sklep Soplica, Ataman Shop
oraz Klub Vinyl)

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Smoking Barrelz , Tabu , Gypsyandtheacidqueen

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama