Sierpniowe Kino Kobiet w strojach przeciwdeszczowych
Kadr z filmu „Sztuka ścigania się w deszczu

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. Podczas najbliższego kobiecego wieczory wyświetlowny zostanie film „Sztuka ścigania się w deszczu". Zabawna i romantyczna historia o miłości do ukochanej kobiety, do ukochanej córki, do ukochanego psa i… wyścigów samochodowych. W rolach głównych Milo Ventimiglia, Amanda Seyfried oraz charyzmatyczny głos psa, którego użyczył Kevin Costner.

Sierpniowe Kino Kobiet odbędzie się 26 sierpnia w kinie przy al. Powstańców Warszawy oraz 28 sierpnia w kinie w Galerii Rzeszów. Początek seansu o godz. 18:30. Tradycyjnie, przed seansem panie będa mogły skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia. Stoiska będa dostępne od godz. 17:45.

Motywem wieczoru podczas tej edycji Kina Kobiet będzie: strój przeciwdeszczowy: Zabierzcie ze sobą parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze! 

Dla pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina dołączamy upominki od Biotaniqe. Nagrodą główną będzie lot szybowcem ufundowany przez SkyDive Club.

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 25.01.2020
Jutro, 26.01.2020
Reklama
Reklama