"Siemaszkowa" wraca do gry i zaprasza na Walentynkowy Weekend

"Show and go!", fot. M. Rałowski
Reklama

Po długiej nieobecności Teatr im. Wandy Siemaszkowej ponownie otwiera się dla widzów. Na początek zaprasza widzów na Walentynkowy Weekend ze spektaklem "Show and go!" w reż. Jerzego Satanowskiego. W tm miesiącu na deskach teatru zobaczymy również "Kolację dla głupca" w reż. Marcina Sławińskiego oraz premierowy spektakl „Granica” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Ponownie otwarte zostały także kasy teatru.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej już 13 i 14 lutego zaprasza widzów na Walentynkowy Weekend.  W tych dniach na Dużej Scenie będzie można obejrzeć przepełniony nastrojowymi piosenkami spektakl „Show and go!” w reżyserii Jerzego Satanowskiego (godz. 15:30 i 18:00).

W lutym publiczność może wybrać się także na znaną i lubianą komedię „Kolacja dla głupca” w reżyserii Marcina Sławińskiego. 27 lutego odbędzie się natomiast długo wyczekiwana premiera „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery.

Teatr, podobnie jak i inne instytucje kultury, które otworzą się 12 lutego, będzie działał w ścisłym reżimie sanitarnym. Widzowie mogą zająć 50% dostępnych miejsc. Obowiązkowe są także maseczki i dezynfekcja rąk.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama