Senior w Mieście: Skaldowie zagrają w Plazie

fot. Materiały prasowe
Reklama

Legendarna polska grupa „Skaldowie” będzie gwiazdą koncertu, organizowanego w ramach akcji „Senior w Mieście”. Impreza będzie jednocześnie kontynuacją „Paki Dobroci” organizowanej przez CH Plaza Rzeszów już po raz czwarty. 

Koncert z udziałem zespołu Skaldowie organizowany jest w ramach cyklu wydarzeń dla seniorów pod hasłem „Senior w mieście”. Plaza Rzeszów już po raz drugi przyłącza się do tej akcji. Koncert to także kolejna - czwarta odsłona akcji „Paka Dobroci”, organizowanej przez CH Plaza Rzeszów od 2017 r. Centrum regularnie organizuje pomoc dla mieszkańców m.in. Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie. Za każdym razem akcje charytatywne cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa. Do tej pory zbiórki prowadzone były przy okazji Mikołajek oraz noworocznych koncertów kolęd i pastorałek.

Tym razem CH Plaza Rzeszów włączając się w akcje Urzędu Miasta Rzeszowa „Senior w mieście” zaprasza na wyjątkowy koncert doskonale znanej młodszej i starszej publiczności grupy „Skaldowie”. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godzinie 17:00 w atrium Centrum.

Reklama

Aby wziąć udział w koncercie, wystarczy w dniach 20 i 21 września 2019 r. zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie za minimum 150 zł. Paragon będzie można wymienić na bilet koncertowy w specjalnym punkcie promocyjnym. Dodatkowo organizatorzy imprezy zachęcają, aby przy wymianie paragonu na bilet zostawić upominek dla mieszkańców rzeszowskiego DPS dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych. Listę potrzebnych rzeczy można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Plaza , Senior w mieście , Skaldowie

Reklama
Reklama