Rzeszowskie studio tatuażu Endorfine szykuje dużą imprezę z okazji 10-lecia

fot. Materiały prasowe
Reklama

Endorfine Studio działające nieprzerwanie od grudnia 2009 roku przy ul. Grunwaldzkiej 14 organizuje urodzinową imprezę z okazji 10-lecia swojej działalności. Impreza odbędzie się 14 grudnia w Lord Jack na piętrze muzycznym. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą: Skøv i The Unsleeping. Jak zapewniają organizatorzy „W tym roku będzie eksperymentalnie, kreatywnie i cholernie mocno !!!”.

Na rozgrzewkę zagra Skøv

Ten młody, wrocławski band w swojej muzyce miesza to, co w black metalu najlepsze z dobrym niszowym punkiem i punkiem mniej niszowym, bo kalifornijskim. Premiera ich płyty, nagranej pod okiem byłego gitarzysty Acid Drinkers i Guess Why Przemysława „Perły” Wejmanna nastąpiła 5 maja.

Na koncie oprócz płyty mają mnóstwo mega żywiołowych koncertów !

https://www.facebook.com/skov.poland/

 

Reklama

Główne danie to zespół jakiego jeszcze w Rzeszowie nie było. Mowa o The Unsleeping. To indie rockowy zespół z Kijowa grający eksperymentalną, kreatywną stylistyczne muzykę wybiegającą ponad oczekiwania. Rezultatem są setki tysięcy wyświetleń na You Tube. Po debiucie EP „Deviatve”

zespół otrzymał wiele pozytywnych recenzji od słuchaczy i krytyków, a album został uznany za jedno z najlepszych ukraińskich wydawnictw w 2018 roku. Przełomem w twórczości The Unsleeping było wydanie klipu „You Drive My Four Wheel Coffin” - z kilkoma miejskimi metaforami i ulepszonym brzmieniem. Klip osiągnął prawie 170 000 wyświetleń. Zespół w tej chwili znajduje się na eliminacyjnej liście do udziału w Sziget Festival – jednego z największych festiwali muzycznych w Europie. Jedną ze wspaniałych cech The Unsleeping są charyzmatyczny wokalista, jakość muzyczna i piękne klipy.

https://www.facebook.com/theunsleeping/

Oprócz uczty muzycznej podczas imprezy odbędą się konkursy, tańce, hulanki i rozmowy do białego rana.

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: ENDORFINE , Lord Jack

Reklama
Reklama