Rzeszowskie kina Helios obniżają ceny biletów

Kina Helios wprowadzają atrakcyjne ceny biletów. Nowy cennik obowiązuje od 17 stycznia.
fot. Helios
Reklama

Od piątku 17 stycznia obydwa rzeszowskie kina Helios oferują bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze przez 7 dni w tygodniu za 14,90 zł. Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 złotych, a na seanse w nowoczesnej sali Dream w kinie w Galerii Rzeszów – 7 złotych. Nowa, niższa cena oraz niezmiennie bogaty repertuar z pewnością zachęcą mieszkańców Rzeszowa, a także  okolicznych miejscowości do jeszcze częstszych wizyt w kinie.

W najbliższym czasie na ekranach rzeszowskich Heliosów pojawią się między innymi premierowe seanse filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, komedii „Mayday”, w której Piotr Adamczyk zmaga się z... dwiema żonami, a także filmu familijnego „Doktor Dolittle”, z rewelacyjnym Robertem Downey Jr. w roli ekscentrycznego lekarza weterynarii.

Na najmłodszych widzów czeka pozytywna animacja „Tajni i fajni”, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów, a także „Urwis” – prześmieszna historia psa, któremu w polskiej wersji językowej głosu udzielił Mateusz Banasiuk. Wielkie filmowe emocje gwarantowane!

Bilety w cenie 14,90 złotych na seanse od 17 stycznia można nabyć już dziś w kasach obu kin oraz na stronie internetowej: www.helios.pl.

Przypomnijmy, że kilka dni temu rzeszowskie Multikino również obniżyło ceny biletów.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: kina Helios , ceny biletów

Dzisiaj, 29.02.2020
Jutro, 01.03.2020
Pojutrze, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
środa, 04.03.2020
Czwartek, 05.03.2020
Reklama
Reklama