Rzeszowski Festiwal Wolności Twórczej po raz drugi

Joanna Bejm / Materiały prasowe

Joanna Bejm / Materiały prasowe

1 października w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Festiwalu Wolności Twórczej, wydarzenia ukazującego różne kolory muzyki improwizowanej połączonej ze słowem, inspirowanej innym gałęziami sztuki. Wydarzenie rozpocznie się o godz.19:00. 

W tym roku na dolnej Sali Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie wystąpi znakomita polska wokalistka Joanna Bejm z zespołem w programie inspirowanym poezją Haliny Poświatowskiej, oraz duet renomowanych polskich jazzmanów: Krzysztof „Puma” Piasecki i Adam Wendt do których dołączy w kilku utworach Eskaubei. Muzycy zaprezentują materiał z albumu „We see the light”.

Gościem specjalnym festiwalu będzie Bogusław Dziekański znany jako „Pan Jazz”, prowadzący od ponad 40 lat kultowy gorzowski jazz club „Pod Filarami” oraz tworzący unikatową Małą Akademię Jazzu.

Po koncertach przewidziane jest jam session w kawiarni Niezła Sztuka (1 piętro BWA).

Festiwal Wolności Twórczej organizowany jest przez rzeszowskie Stowarzyszenie Podkultura i jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Rzeszów.

Wstęp na festiwal jest darmowy. Obowiązuje rejestracja online. Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem - https://www.interankiety.pl/f/x0yYMgl0

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 27.10.2021
Jutro, 28.10.2021
Pojutrze, 29.10.2021
Reklama
Reklama