Ruszyły zgłoszenia do Rockowej Nocy

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Reklama

Zbliża się piętnasta edycja festiwalu Rockowa Noc. Wydarzenie odbędzie się 5 września na rzeszowskich Bulwarach. 1 lipca ruszyły zgłoszenia do konkursu dla młodych zespołów. 

Rockowa Noc to nie tylko impreza w rockowym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3 000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Ro©kowa Noc 2021 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout (18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2021 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy).

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 7 sierpnia 2020 pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie rockowanoc.pl

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Rockowa Noc , festiwal zespołów muzycznych

Reklama
Reklama