Ruszyły zgłoszenia do 11-stej edycji Rockowej Nocy
Przed nami 11 edycja festiwalu Rockowa Noc. Właśnie ruszyły zgłoszenia dla młodych zespołów.
fot. Wojtek Cupiał / Archiwum RESinet.pl

Ruszyły zgłoszenia do 11 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzycznych – Rockowa Noc, który już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2016 to już jedenasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców jak i zespołów startujących do konkursu. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznych. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi. Dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności. Walka w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Zgłoszenia do konkursu

Reklama

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dwoma utworami własnego autorstwa do 9 września br. na adres Estrady Rzeszowskiej, ul. Jagiellońska 24, 35 – 025 Rzeszów z dopiskiem „Rockowa Noc”. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie estrada.rzeszow.pl .

Koncert gwiazdy

Nieodłącznym elementem festiwalu jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały między innymi zespoły takie jak Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat. W tym roku usłyszymy KOBRANOCKĘ.

Reklama

Pobierz:

REGULAMIN ROCKOWEJ NOCY 2016

KARTA ZGŁOSZENIA

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Rockowa Noc

Reklama
Reklama