Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert "Tribute to Nalepa". Wiemy, kto wystąpi

Koncert odbędzie się w marcu w Filharmonii Podkarpackiej.
fot. Archiwum RESinet.pl
Reklama

Jakiś czas temu pisaliśmy o dużym koncercie upamiętniającym frontmana zespołu Breakout - Tadeusza Nalepę jaki organizuje Estrada Rzeszowska. Dziś, wiemy już kto wystąpi podczas tego wydarzenia.

Koncert odbędzie się w Filharmoni Podkarpackiej, 2 marca 2019, o godz. 18.00. Podczas koncertu usłyszymy popularne utwory z repertuaru Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout w nowych, często zaskakujących aranżacjach, w wykonaniu muzycznych przyjaciół Tadeusza Nalepy oraz artystów młodego pokolenia. Wystąpią: Marek Surzyn, Leszek Cichoński, Józef Skrzek oraz Piotr Nowak z zespołem. Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli również Ania Rusowicz oraz Piotr Cugowski. Koncert poprowadzi Jan Chojnacki z radiowej "Trójki".

Przedsprzedaż biletów na koncert właśnie wystartowała. Bilety w cenie 65 zł w przedsprzedaży (do 17 lutego) można kupić na stronie www.ekobilet.pl Cena regularna to 85 zł. Wkrótce wejściówki będzie można również nabyć stacjonarnie w siedzibie Estrady Rzeszowskiej.

Twórczość Tadeusza Nalepu wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70` ograniczenia estetyczne. Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Tribute to Nalepa

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama