Ruszamy w miasto! Weekend w Rzeszowie [03-06.11.2016]
Co będzie się działo w Rzeszowie w ten weekend? Zobaczcie sami...
Ruszamy w miasto! Weekend w Rzeszowie [03-06.11.2016]

Cały zbliżający się weekend w naszym mieście potrwa festiwal teatralny organizowany pod hasłem „Źródła Pamięci. Szajna Grotowski Kantor 2016”. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano wiele atrakcji odbywających się w kilku klubach, instytucjach kulturalnych oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ważne wydarzenie czeka również klub LUKR, który w piątkowy wieczór zaszczyci swoją obecnością jeden z kluczowych zespołów polskiej scenyrockowej - HEY z charyzmatyczną wokalistką Katarzyną Nosowską. W piątkowy wieczór grupa będzie promowała studyjny album „Błysk”. Tego samego dnia, ale na nieco inne muzyczne klimaty zaprasza klub Vinyl, w którym odbędzie się koncert zespołu Carrion istniejącego w branży muzycznej od 2003 roku. Również na piątek, lecz w zupełnie innym wydaniu koncertowym, zaprasza nowo otwarty Bajka Disco Club, w którym wystąpi król disco polo – Czadoman. W podobnym nastroju przebiegnie impreza w Life House, gdzie pojawią się znani na całą Polskę Bracia Figo Fagot.  Dla miłośników kultury w wersji nie muzycznej, a fotograficznej – poplenerowa wystawa „Worldwide Photowalk Rzeszów” stworzona dzięki zaangażowaniu podkarpackiej policji. Zaprasza Galeria Nierzeczywista.

Mocnym, sobotnim akcentem będzie niewątpliwie koncert legendy polskiej sceny death metalowej, czyli Decapitated. Grupa świętuje w klubie Life House swoje XX-lecie. Tego wieczoru z pewnością nie będą się nudzić również zwolennicy rytmów klubowych - na Devil’s Cut zaprasza Piekiełko. Będzie można posłuchać dzikich, energetycznych brzmień fundowanych przez DJ-a Ramzesa. Też klubowe dźwięki zaserwuje spod konsolety goszczący w LUKR NeeVald – kunsztowny radiowiec będący autorem najpopularniejszej house’owej muzyki w Polsce.

Najbliższy weekend zapowiada się ciekawie także dla zainteresowanych własną kondycją. W dniach 3-4 listopada odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne dla rzeszowian przeprowadzane w specjalnych autobusach zdrowia zlokalizowanych przy ul. Grunwaldzkiej. W sobotę z kolei Uniwersytet Rzeszowski zachęca starszych mieszkańców naszego miasta do uczestnictwa w Dniu Zdrowia Seniora.

KALENDARIUM WEEKENDOWYCH WYDARZEŃ W RZESZOWIE:

Studencki Czwartek

3 listopada, Kula Bowling&Club, godz. 21, cena: wstęp wolny

Studencki melanż z ostrym wejściem. Przez cały dzień 50 proc. zniżki na kręgle. Szykuje się impreza do rana. Zagra ATOMIX.

 

Rzeszów By Night

3 listopada, klub Pod Palmą, godz. 21, cena: wstęp wolny/5 zł

Czwartek w Studenckim Klubie Pod Palmą to zupełnie nowy mix najlepszych klubowych dźwięków - zarówno tych najnowszych, jak i najpopularniejszych klasyków. Wstęp wolny dla wszystkich do 22:00. Po 22:00 - wstęp: 5 zł.

 

Bezpłatne badania profilaktyczne

3-4 listopada, autobusy zdrowia przy ul. Grunwaldzkiej 17, cena: wstęp wolny

W ramach akcji organizowanej pod hasłem Mobilny Miesiąc Zdrowia na ulice polskich miast wyjechały specjalne autobusy, w których wykonywane są badania profilaktyczne. Dziś sprawdzić stan swojego serca, płuc czy kości mogą rzeszowianie. Dodatkowo odbędą się także konsultacje ze specjalistami. Autobus zdrowia stanął 3 listopada. W nim można skorzystać z dermokonsultacji, porad zdrowotnych, badania skóry twarzy i włosów, badania słuchu i porad dietetycznych. Wykonywany będzie także pomiar BMI i tkanki tłuszczowej. Dziś w Rzeszowie stacjonują spirobus i kardiobus, jutro osteobus. Wszystkie autobusy zdrowia zaparkowane zostaną przy ul. Grunwaldzkiej 17.

 

Second Home

3 listopada, Shine Club, godz. 21.00, cena: wstęp wolny/5 zł

O muzyczną oprawę na czas imprezy zadbają Alex Mechew & Vorobskix (Shine Residents/Ukraine). Dla wszystkich studentów, którzy dołączyli do wydarzenia na FB darmowe wejściówki w godz. 21.00 – 22.00. Dla pozostałych osób, w godzi. 21.00 – 22.00 - bilet w cenie 5 zł. Po godz. 22.00 studenci z listy FB wchodzą za 5 zł, pozostali za 10 zł.

 

Studencki Czwartek

3 listopada, Kula Bowling&Club, godz. 21.00, cena: wstęp wolny

Cwartek czyli studencki melanż w Kuli. Weekend z ostrym wejściem.  Dla studentów przez cały dzień 50% zniżki na kręgle. Szykuje się party do białego rana. Zagra Atomix.

 

Źródła Pamięci. Szajna Grotowski Kantor 2016

3 – 6 listopada, godz. 11.00

Festiwal odbędzie się w kilku instytucjach kulturalnych, klubach i na Uniwersytecie Rzeszowskim. Poniżej dokładna rozpiska wydarzeń planowanych w ramach festiwalu w poszczególne dni.

Program:

3 listopada  (czwartek)

Uniwersytet  Rzeszowski, ul. Rejtana 16 C

11.00 Promocja książki Klaudiusza Święcickiego pt. „Galicja w kliszach pamięci Tadeusza Kantora”; prowadzenie: Anna  Jamrozek-Sowa

Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13

17.30 Otwarcie festiwalu,  wystawa Leszka Mądzika „Faktura czasu” (foyer)

18.00 Scena Plastyczna KUL „Lustro” (duża scena)

Klub Life House, ul. Rejtana 1

20.00 Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards  „The Underground: Response to Dostoevsky”

 4 listopada (piątek)

Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

11.00 Otwarcie sali  im.  Jerzego  Grotowskiego
Prelekcje: dr Anna Jamrozek – Sowa „Emilia Grotowska – nauczycielka i matka”, dr hab. Tadeusz Kornaś  „Inspiracje z Nienadówki”;  prezentacja filmu „With Jerzy Grotowski. Nienadówka 1980”

Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13 (duża scena)

17.00  Thirty Years of the Workcenter: a Retrospective, spotkanie z Thomasem Richardsem

Teatr Przedmieście, ul. Reformacka 4

20.00 Teatr Przedmieście  „Ostatnie rozdanie”  (premiera)

5 listopada (sobota)

Teatr Przedmieście, ul. Reformacka 4

11.00  Spotkanie z Leszkiem Mądzikiem;  prowadzenie:  Agnieszka Koecher - Hensel

Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13

19.00 Teatr im. St. I. Witkiewicza „Barabasz ”

21.00 Spotkanie z Andrzejem Dziukiem i aktorami; prowadzenie: dr Michał Mizera

6 listopada (niedziela)

Teatr Przedmieście,  ul. Reformacka 4

17.00  Teatr im. St. I. Witkiewicza „Demonizm zakopiański”

Teatr Maska, ul. Mickiewicza 13

19.00 Teatr Maska „Siostra siostrze”, zakończenie festiwalu

 

Wystawa zabytkowych torebek

3- 6 listopada, Muzeum Okręgowe, godziny pracy placówki, wstęp wolny

Reklama

Muzeum zainwestowało w kolekcję nietuzinkowych torebek zabytkowych pochodzących z prywatnego zbioru Hanny Szudzińskiej. Kolekcja liczy 72 torebki, które udało się zakupić dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego a także wsparcia budżetu województwa podkarpackiego. Nietypowe eksponaty znajdują się w Galerii Rzemiosła Artystycznego. W kolekcji dostępne są torebki w stylistyce biedermeier, secesji czy art deco pochodzące głównie z krajów zachodniej Europy – Niemcy, Francja, Austria, Wielka Brytania, Holandia oraz Szwajcaria. Obejrzeć można także „okazy” rosyjskie i polskie oraz wyroby amerykańskie. Wystawa potrwa do końca października.

 

Wystawa „Nie wszystko złoto, co się świeci...”

3- 6 listopada, Muzeum Etnograficzne, godziny pracy placówki

Wystawa skierowana do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od grupy wiekowej, ukazuje sytuację ekonomiczną mieszkańców wsi na przełomie stuleci XIX i XX. Ekspozycje prezentują źródła pozyskiwania dochodów oraz obrót ówczesnej waluty. Pierwsza część poświęcona została uprawie roli i hodowli zwierząt, kolejna dawnym formom zarabiania, wydatkowania i oszczędzania pieniędzy. Wśród eksponatów pochodzące zarówno ze zbiorów Muzeum jak i kolekcji prywatnych, unikatowe monety, bilety skarbowe, bony, dokumenty notarialne oraz banknoty a także szereg ciekawych przedmiotów użytkowanych niegdyś przez pracowników banków NBP i PKO w Rzeszowie.

 

Wystawa „Żołnierz polski 1914 – 1945”

3- 6 listopada, Muzeum Okręgowe, godziny pracy placówki

Wystawa opowiada o kilku pokoleniach, którym przyszło żyć w ciężkich czasach walki o Polskę. Ekspozycja powstała ze zbiorów przekazanych z kolekcji Jana Partyki. Uzupełniają ją obiekty z muzealnych magazynów, w tym głównie eksponaty prezentujące dawną broń palną. Wystawa przygotowana została na czterech salach, które wyznaczają kolejne etapy walk Polaków o niepodległość. W każdym z pomieszczeń można odnaleźć odznaki pamiątkowe, emblematy, odznaczenia, mundury, broń, elementy wyposażenia żołnierskiego i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wystawa jest ma charakter stały.

 

Galeria Malarstwa Europejskiego

3- 6 listopada, Muzeum Okręgowe, godziny pracy placówki

Ekspozycja składa się z różnych działów tematycznych. Otwiera ją galeria pejzażu, następnie prezentowane są obrazy gabinetowe i salonowe przedstawiające zwierzęta, sceny rodzajowe czy martwą naturę. Ostatni człon stanowią dzieła ilustrujące tzw. tematy „wysokie”, czyli sceny literackie, alegoryczne, mitologiczne oraz biblijne. Wśród obrazów znajdujących się w kolekcji m.in. „krajobraz” Jacques’a d’Arthois, „Kwiaty w szklanym kielichu” pędzla Jean-Baptiste Monnoyer czy bliźniacze płótna zatytułowane „Martwa natura z puttami” autorstwa malarskiego duetu Jana Pauwela Gillemansa i Pietera Rysbraecka. Wystawa ma charakter stały.

 

Galeria Rzemiosła Artystycznego

3- 6 listopada, Muzeum Okręgowe, godziny pracy placówki

Wystawa podzielona na części tematycznie zróżnicowane składa się z dzieł reprezentujących rozmaite dziedziny rzemiosła artystycznego w tym meble z XIX stulecia, dawne naczynia czy zabytkowe szkło. Ekspozycję uzupełniają osiemnastowieczne lichtarze oraz obrazy ukazujące martwą naturę przedstawioną w technice olejnej na płótnie, desce i blasze miedzianek. W drugiej sali dostępny jest zespół szkła artystycznego. Niewielki fragment ekspozycji stanowią natomiast damskie ozdoby biżuteryjne i przybory toaletowe oraz przedmioty codziennego użytku. Wystawa ma charakter stały.

 

POP NOW!

3- 6 listopada, Dagart Galerie, godziny pracy placówki

POP NOW! to wystawa, która zgromadziła nazwiska renomowanych artystów, dotąd nieznanych w Polsce - Brat, Fred Benoit oraz Bernard-Marie Kowalczuk z Francji, Alfredo Longo i Joel Moens de Hase z Belgii oraz Charles Fazzino ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto swoje prace zaprezentowali Jacek Hazuka i Maciej Wieczerzak. POP NOW! to niezwykle intrygująca próba konfrontacji legendarnego twórcy pop-artu, Andy'ego Warhola, ze współcześnie tworzącymi artystami.

 

Kontrapunkt – wystawa malarstwa Jacka Balickiego

3- 6 listopada, WiMBP, godziny pracy placówki

Ekspozycję można zwiedzać do 3 grudnia. Wystawa przedstawia różne widzenie pejzażu. Artysta, którego obrazy stanowią przedmiot ekspozycji to rzeszowianin, absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Brał udział w trzydziestu wystawach indywidualnych oraz kilkudziesięciu zbiorowych w Polsce i za granicą.

 

All I Want Is High Heels

4 listopada, Shine Club, godz. 21.00, cena: wstęp wolny/5/10 zł

Piątki w SHINE tradycyjnie skierowane są do płci pięknej. Wszystkie kobiety w szpilkach wchodzą za darmo przez całą noc! 100 pierwszych kobiet w szpilkach otrzymuje na start welcome drinka. Pozostałe kobiety dopisane do listy FB wchodzą do klubu za darmo do 22:00, po tej godzinie symboliczny piątak. A żeby mężczyźni nie czuli się pokrzywdzeni to do 22:00 - 5 zł, później dyszka.

 

Bracia Figo Fagot

4 listopada, Pod Palmą, godz. 20.30, cena: 35, 40, 45 zł

Jako support wystąpi Silent Jester. Otwarcie Klubu 20:00 Otwarcie klubu o godz. 20.30 a pół godziny później start pierwszego koncertu. Zespół Figo Fagot to fenomen, który początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy.

 

Carrion

4 listopada, Vinyl, godz. 20.00, cena: 20/30 zł

Grupa Carrion powstała na początku 2003 roku w Radomiu. Po zagraniu wielu koncertów oraz festiwali zespół został zauważony przez wytwórnię MJM Music PL z którą podpisał kontrakt fonograficzny. Zaowocowało to wydaniem czterech płyt "Carrion" (2007), "El Meddah" (2010), "Sarita" (2012), "Dla idei" (2014). Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który ukaże się wiosną 2017 roku. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów zagranych w Polsce, UK oraz USA. Początek koncertu o godz. 20, ale otwarcie bram klubu już o godz. 19.  Bilety - 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu).

 

Czadoman

4 listopada, Bajka Disco Club, godz. 20.00, cena: 15 zł

Poza Czadomanem mającym na swoim koncie mnóstwo prawdziwych hitów, imprezę nakręcą zawodowcy. Sala główna disco polo: DJ MAŁY, sala exclusive lata 80 90: DJ DREAM.

 

Hey

4 listopada, LUKR, godz. 21, cena: 69 zł

Do LUKRU zawita jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, który od lat swoją twórczością wpływa na historię polskiej muzyki. Piątkowy koncert to promocja płyty „Błysk”. Otwarcie bram klubu o godz. 19.30. Bilety do nabycia na www.lukr.club oraz w Punkcie Info Millenium Hall (poziom 0).

 

Piekło x Rezydencja

4 listopada, Piekiełko, godz. 21.00, cena: wstęp wolny/10 zł

REZYDENCJA to projekt, do którego klub zaprasza każdego chętnego. Nowoczesne, polskie piątki to coś czego w Rzeszowie jeszcze nie było...W tym tygodniu za konsolą stanie DJ Ramzes. Wstęp – panie do godz. 23 za darmo, panowie i panie po godz. 23 – 10 zł.
 

Wszystkie twarze disco

4 listopada, Kula Bowling&Club, godz. 21, cena: wstęp wolny

Nie 5, nie 50, a wszystkie odcienie disco w jedną noc, w jednym miejscu! Klub Kula&Bowling weekend rozpoczyna bujnie i tanecznie, serwując hity, do których choreografia ułoży się sama. Amatorzy kręgli - między 23:00 a 24:00 do zakupionej godziny kręgli druga gratis. Za sterami – Benny G.

 

Worldwide Photowalk Rzeszów

4 listopada, Galeria Nierzeczywista, godz. 18.00

W rzeszowskiej edycji „Worldwide Photowalk” wzięło udział prawie 50 osób. Plener miał miejsce 1 października a jego partnerem była podkarpacka Policja, która przygotowała liczne atrakcje dla spacerujących fotografów. Mieli oni okazje uchwycić w kadrach m.in. policyjny patrol w mundurach z okresu międzywojennego na tle rzeszowskich kamienic, jeden z najszybszych radiowozów jakim dysponują rzeszowscy policjanci w rejonie okrągłej kładki, czy patrol konny przechadzający się w Parku Jedności Polonii z Macierzą. Efekty tego niezwykłego spaceru będzie można podziwiać na wystawie poplenerowej, której wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 4 listopada o godzinie 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF, przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie.

Reklama

 

Crazy Mix

5 listopada , Kula Bowling&Club, godz. 21, cena: wstęp wolny

W tą noc zostaniecie upojeni niesamowitym i niepowtarzalnym muzycznym smakiem, połączonym z magiczną i kuszącą aurą odprężenia po całym tygodniu. Przekraczając progi Kuli, codzienność zostawiacie za sobą... Za sterami – ARTI.

 

BIG City Beats

5 listopada, Shine Club, godz. 22.00, cena: 20 zł

W najbliższą sobotę Shine Club wraca z imprezą "BIG CITY BEATS", gdzie będą grane i serwowane najlepsze muzyczne sztosy z największych miast świata. Gościem specjalnym tej nocy będzie DJ Bernard Drago. Zagrają: BERNARD DRAGO + Pablo. W klubie obowiązuje selekcja. Wstęp: Panie od 20 lat, Panowie od 23 lat.

 

Decapitated

5 listopada, Life House, godz. 18.00, cena: 35/45 zł

Legenda polskiej sceny death metalowej obchodzi w tym roku swoje XX-lecie. W sobotę zawita do Rzeszowa, gdzie odegra niezapomniany koncert. Bilety dostępne w cenie 35 zł – przedsprzedaż oraz 45 zł – w dniu koncertu.

 

Devil’s Cut

5 listopada, Piekiełko, godz. 21.00, cena: 10/15 zł

Nie jesteśmy grzeczni. I wcale nie zamierzamy być. Tej nocy usłyszycie brzmienie, które wypełni Wasze serca dziką energią. DJ'ka: RAMZES, sound: R'n'B, nu-disco, funky, house. Wejście: dziewczyny 10 zł, chłopaki 15 zł.

 

Dzień Zdrowia Seniora

5 listopada, Uniwersytet Rzeszowski, godz. 10.00, cena: wstęp wolny

Wszyscy zainteresowani wydarzeniem mogą zjawiać się w godz. 10.00 – 15.30 w budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego mieszczącym się przy ul. Rejtana 16c. W ramach akcji przewidziano 10 krótkich wykładów dotyczących tematyki zdrowia, prawa oraz ekonomii i bezpieczeństwa. Ponadto seniorzy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Sprawdzana będzie ciśnienie, cukier, wady postawy oraz słuch i stan skóry.

 

God is a DJ feat. neeVald

5 listopada, LUKR, godz. 21.30, cena: wstęp wolny/10/20 zł

Wstęp od 18 kat. Do godz. 23:00 – 10 pln, później – 20 pln. Wstęp free obowiązuje: wszystkie panie do 23:00, użytkowników aplikacji Day&Night za okazaniem kuponu. NeeVald od ponad 12 lat jest autorem najbardziej popularnej - house'owej audycji w kraju - Klubu Fm.  Obecnie kunszt radiowca i klubowego Dj’a dostrzegła stacja RMF MAXXX, zapraszając go do współpracy. Do tej pory neeVald zagrał na największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce zostając rezydentem najlepszych klubów w naszym kraju. Cały czas rozwija dj'ską sztukę, opierając się coraz częściej na swoich własnych produkcjach i urozmaicając swoje granie technicznymi nowinkami.

 

IV Ogólnopolski Festiwal Sztuk i Sztuczek dla Dzieci "Teatralny Młynek"

5 listopada, Młodzieżowy Dom Kultury, cena: wstęp wolny

MDK zaprasza amatorskie zespoły teatralne oraz indywidualnych wykonawców.

 

Klubowe Wesele

5 listopada, Pod Palmą, godz. 21.00, cena: 7/10 zł

Zabaw w rytmach największych hitów muzyki weselnej - retro, disco i disco polo. Panny młode, wodzireje, weselna w hurtowych ilości i weselna muzyka - Mam chusteczkę, Jedzie pociąg, Co ja zrobiłem, Kaczuchy. Za konsolą - DJ Klusek. Ok. godz. 1 w nocy - chusteczka haftowana. Wstęp - 7 zł studenci, pozostali 10 zł.

 

Książęce Pierwsze Zbiory Party

5 listopada, Bajka Disco Club, godz. 20, cena: 10 zł

Bajka Disco Club będzie grać na dwóch parkietach - główny: muzyka disco polo & dance i exclusive: muzyka lata 80 i 90. Czekać na przybyłych będą koncerty topowych zespołów disco polo, najlepsi DJ'e, wykwalifikowana obsługa. A to wszystko w Bajkowej scenografii, będziecie zaskoczeni! Sala główna disco polo: DJ MAŁY, sala exclusive lata 80 90: DJ DREAMPower of Edm, Drums Live Act

5 listopada, Czarny Kot, godz. 20.00

Dj Belezze od kilku tygodni w każdą sobotę rozgrzewa parkiet do czerwoności. Tym razem dodatkowo wystąpi manager klubu - perkusista Łukasz Lomper.

 

Sexbomba, The Bill

5 listopada, Vinyl, godz. 19:00

Jesienna trasa PUNK ROCK CIRCUS! Wspólny koncert zespołów - Sexbomba, The Bill, support: Londyn '70. Otwarcie klubu: 18:00.

 

Shine pres. Mike Destiny

5 listopada, Shine Club, godz. 21.00, cena: wstęp wolny/15 zł

W sobotę, 5 listopada za sterami klubu gość specjalny - DJ i producent muzyki elektronicznej z Niemiec - MIKE DESTINY! Jego produkcje grają takie osobistości jak Dimitri Vegas and Like Mike, Tom Swoon, DJ Juicy M, Deorro czy VINAI. Tej nocy zabierze Was w muzyczną podróż po najlepszych klubowych dźwiękach, które rządzą na parkietach na całym świecie! Support zapewni duet SANDPOKERS. Lista FB do 22:00 za darmo, pozostali całą noc - 15 zł.

 

USA i Meksyk - spotkanie z Twins oN Tour

5 listopada, Underground Pub, godz. 17.00, cena: 5 zł

Dlaczego za wwiezienie mango do USA możesz zostać uznany za przemytnika? Co najchętniej kupują meksykańscy baronowie narkotykowi? Jak rozpoznać dobrą Tequilę? Dlaczego pokonując granicę Stanów z Meksykiem lepiej zachować milczenie? Komu musisz dać łapówkę podczas podróży w głąb Meksyku i dlaczego powinieneś się o nią targować? Odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań poznacie na spotkaniu podróżniczym z Twins oN Tour - duetem sióstr bliźniaczek tworzących razem niespotykaną mieszankę wybuchową.

 

Palmowy Dancing

6 listopada, Pod Palmą, godz. 21, cena: 7/10 zł.

To wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz rzeszowskich imprez a za każdym razem zostawia po sobie inną, nową historię. Palmowy Dancing to największa impreza studencka w mieście. Najlepsze Disco Polo, Retro, Disco oraz stare polskie przeboje.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Ruszamy w miasto , weekend w rzeszowie

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama