Rodzinne Mikołajki w kinie Helios

fot. Materiały prasowe
Reklama

Rzeszowskie kino Helios przy al. Powstańców Warszawy 14 z okazji Mikołajek przygotowało seanse specjalne z nagrodami, konkursami zabawami, grami i innymi atrakcjami.  

W repertuarze filmów, nie tylko dla najmłodszych znalazły się:

Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
 
Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
 
Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
 
Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Seanse z konkursami będą wyświetlane od 6 grudnia dp 8 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Reklama

W piątek (6.12.) oraz w niedzielę (8.12.) przed sensami mikołajkowymi z konkursami będzie można spotkać w holu naszego kina Świętego Mikołaja.

Dodatkowo w niedzielę 8.12. w godzinach 13:00 – 15:00 będzie można spotkać w kinie oraz przed kinem policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjanci opowiedzą o swojej pracy, zaprezentują sprzęt oraz opowiedzą o bezpiecznej drodze do szkoły i przedszkola.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Helios , Rodzinne Mikołajki

Reklama
Reklama