RDK zaprasza seniorów do udziału w konkursie tanecznym "Rzeszów of Senior Dance"

fot. Marcin Tumasz
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Tanecznym „Rzeszów of Senior Dance”, który odbędzie się 22 września 2019 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście. Konkurs jest organizowany w ramach wrześniowego cyklu „Senior w Mieście”, a zgłoszenia uczestników potrwają do dnia 6 września bieżącego roku. W konkursowym Jury zasiądzie znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Cykl „Senior w Mieście” zadebiutował w Rzeszowie w ubiegłym roku i zyskał szybko wielkie grono sympatyków, którzy aktywnie uczestniczą w realizowanych w jego ramach imprezach i wydarzeniach kulturalnych. Tegoroczna edycja będzie nie tylko czasem organizacji znanych i lubianych przez seniorów inicjatyw miejskich, ale także zaprezentowania ciekawej nowości, jaką jest Festiwal Taneczny „Rzeszów of Senior Dance”.

Reklama

„Rzeszów of Senior Dance” to Konkurs adresowany do wszystkich tancerzy powyżej 60 roku życia, w którym mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły z ośrodków kultury, klubów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych ośrodków edukacji tanecznej. Konkurs odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 roku o godzinie 10:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. Uczestnicy rywalizować będą ze sobą w kategoriach tańca nowoczesnego, ludowego i towarzyskiego, a ich występy oceni i nagrodzi profesjonalne Jury, w którego składzie zasiądzie znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Zgłoszenia do Konkursu potrwają do dnia 6 września bieżącego roku, a szczegóły dotyczące udziału dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Impreza jest realizowana w ramach cyklu „Senior w Mieście” i została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Szczegółowe informacje dotyczące całego cyklu oraz organizowanych w jego ramach wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.rzeszow.pl.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama