Przyszłość rzeszowskiej "Zorzy" pod znakiem zapytania. Kino apeluje o pomoc

fot. kino Zorza
Reklama

W związku z trudną sytuacją finansową, kino Zorza zwraca się do widzów z prośbą o wsparcie. „Jesteśmy bardzo zaniepokojeni przyszłością kina Zorza.” – czytamy w nadesłanym komunikacie.

Przez trzy miesiące – od marca do czerwca – kino Zorza, podobnie jak i inne kina oraz instytucje kultury były zamknięte, zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury. Dzięki ogólnopolskiej akcji #wspieramykinapolskie, w której rzeszowskie kino brało udział, udało się przetrwać ten trudny czas i 6 czerwca otworzyć kino na nowo. Niestety galopująca pandemia odstrasza widzów, a dodatkowe obostrzenia mocno wpływają na niską frekwencję na salach kinowych. W związku z powyższym przyszłość kina Zorza stanęła pod znakiem zapytania. 

„Niestety zbyt niska frekwencja spowodowała, że jesteśmy zaniepokojeni przyszłością kina i jego utrzymaniem.” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez kino Zorza.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że kino zwróciło się z prośbą o pomoc do widzów. Zorza przygotowała specjalne vouchery wspierające kino, które można wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok. Kino liczy, że dzięki wsparciu kinomanów w przyszłym roku będzie mogło obchodzić 65. urodziny.

„W następnym roku kino Zorza będzie obchodzić jubileusz 65-lecia, jednak bez pomocy widzów możemy nie przetrwać do tego czasu. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie kina przez zakup Vouchera. Ma on charakter otwarty i można go wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok - od momentu zakupu.” – czytamy dalej w komunikacie.

Reklama

Pojedynczy voucher kosztuje - 17 zł, przy zakupie pięciu voucherów, cena za sztukę wynosi 15 zł.  

Vouchery dostępne są w kasie kina Zorza. Osoby które chcą wspomóc Zorzę, mogą kontaktować się drogą mailową na adres katarzyna.kazanecka@kinozorza.pl lub telefonicznie tel. 885 100 082 lub 17 853 26 37.

 

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: kino Zorza , Voucher , apel

Reklama
Reklama