Premiera spektaklu "Alicja w krainie czarów" w teatrze Maska

Premiera spektaklu "Alicja w krainie czarów" w teatrze Maska
Reklama

W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia odbędzie się uroczysta premiera nowego teatru Maska - „Alicja w Krainie Czarów” w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. Premiera odbędzie się podczas festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2020. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 16:30.

O spektaklu:

Co może się wydarzyć, kiedy wpadnie się do króliczej nory? Jak to jest, kiedy można głową sięgać gwiazd, a już za chwilę przejść przez maleńkie drzwi? I dokąd te tajemnicze niewielkie przejście prowadzi? Zapraszamy w podróż przez świat niczym nieograniczonej wyobraźni, w którym przewodnikiem będzie Alicja – bohaterka wymyślonej przez Lewisa Carrolla historii, od lat inspirującej artystów na całym świecie i odczytywanej wciąż na nowo. Dziwna herbatka u Zwariowanego Kapelusznika, Marcowego Zająca i Susła, spotkanie znikającego Kota z Cheshire, po którym zostaje tylko wiszący w powietrzu uśmiech, czy niezwykła partia krykieta, to tylko kilka z niecodziennych zdarzeń, które spotkają Alicję w jej podróży przez Krainę Czarów. Każdy krok na tej drodze będzie jednocześnie krokiem do poznania siebie samej.

 

Reklama

autor: Lewis Carroll

adaptacja, piosenki i reżyseria: Gabriel Gietzky
scenografia, kostiumy, lalki: Marta Kodeniec
muzyka: Michał Zdrzałek                                                            
choreografia: Szymon Michlewicz-Sowa                      
projekcje: Tomasz Gawroński
asystentka reżysera: Jadwiga Domka

obsada: Jadwiga Domka, Natalia Zduń/Kamila Olszewska, Anna Złomańczuk, Kamil Dobrowolski, Tomasz Kuliberda, Andrzej Piecuch

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Alicja w krainie czarów

Reklama
Reklama