Premiera nowego spektaklu teatru Maska

Premiera nowego spektaklu teatru Maska

W sobotę, 25 września o godz. 16:30 będzie miała miejsce premiera nowego spektaklu teatru Maska zatytułowanego „Koncert zwierząt”. Przedstawienie będzie również grane w niedzielę (26.09) o tej samej godzinie. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat.  Bilety w cenie 16 zł są dostępne na stronie www.teatrmaska.pl

Twórcy „Koncertu zwierząt” proponują widzom przedstawienie wypełnione śpiewem, zabawą rytmem i zwierzęcymi onomatopejami.

O spektaklu:

Pewnego dnia zwierzęta z wiejskiego podwórka zostają same. Ich gospodarz, który się nimi zajmował i decydował o wszystkim, znika na dobre. Sytuacja nagłej samodzielności nie jest łatwa. Każdy mieszkaniec podwórka próbuje sobie z nią poradzić na swój sposób – jedni zamierzają udowodnić, że to oni powinni rządzić, inni szukają winnych zamieszania, a jeszcze inni panikują. Nikt nikogo nie słucha i bez przerwy wybuchają kłótnie. I kiedy wydaje się już, że wiejskie podwórko na zawsze pogrąży się w chaosie, zjawia się ktoś, kto potrafi spojrzeć na wszystko inaczej. Alpaka, bo o niej mowa, jest przybyszem z innego kraju. Uczy wiejskie zwierzęta przytulania, serdeczności i... medytacji. Wpada także na pomysł przygotowania koncertu dla gospodarza. Wspólne działanie ma być dla zwierząt nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale także sposobem na opowiedzenie o swoich życzeniach, obawach i marzeniach.

Twórcy:

  • reżyseria, tekst, muzyka: Tomasz Man
  • scenografia: Anetta Piekarska-Man
  • przygotowanie wokalne: Gabriela Janusz-Zięba
  • asystent reżysera: Maciej Owczarek
  • obsada: Jadwiga Domka, Kamil Dobrowolski, Maciej Owczarek, Andrzej Piecuch, Natalia Zduń, Anna Złomańczuk
Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 27.10.2021
Jutro, 28.10.2021
Pojutrze, 29.10.2021
Reklama
Reklama