Półmetek Senioraliów Rzeszowskich. W piątek bezpłatny koncert Roberta Janowskiego

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

W piątek, 24 września 2021 r. w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się bezpłatny koncert Roberta Janowskieg w ramach trwającyh Senioraliów Rzeszowskich. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uroczyste otwarcie tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich odbyło się  18 września 2021 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Podczas uroczystości Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek wręczył Przewodniczącej Rzeszowskiej Rady Seniorów Barbarze Stafiej klucze do miasta. Otwierającą dwutygodniowe przedsięwzięcie potańcówkę poprowadziła najstarsza didżejka w Polsce - DJ Wika. 

Aktualnie trwa pierwszy tydzień Senioraliów Rzeszowskich, w ramach którego na terenie miasta realizowany jest szereg wystaw, warsztatów, prelekcji i spotkań tematycznych, jak również czwartkowy koncert „Kultura z Przytupem”, który w wyniku niesprzyjających warunków pogodowych został przeniesiony do sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Przybyszówka przy 
ul. Dębickiej 170, gdzie rozpocznie się o godzinie 17:00.  

Oficjalnym półmetkiem tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich będzie bezpłatny koncert Roberta Janowskiego, który odbędzie się w piątek 24 września 2021 roku o godzinie 19:00. Występ znanego artysty, pierwotnie planowany jako plenerowe wydarzenie na Bulwarach, został przeniesiony do Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Udział w koncercie jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. 

Biuro Organizacyjne Senioraliów Rzeszowskich znajduje się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17. Biuro oraz jego infolinia z numerem telefonu 17 748 15 42 czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Informacje uzyskać można także pisząc na adres email senioralia@rdk.rzeszow.pl, natomiast szczegółowy program Senioraliów Rzeszowskich znaleźć można na stronie internetowej senioralia.rdk.rzeszow.pl
 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Senioralia Rzeszowskie

Dzisiaj, 27.10.2021
Jutro, 28.10.2021
Pojutrze, 29.10.2021
Reklama
Reklama