Plaża na Dachu: Balonowy weekend, Strefa Piłkarska i Summer Beach Party
Pośród palm…na piasku, z widokiem na panoramę miasta… Tak w skrócie można określić nową „imprezownię” w Rzeszowie.
fot. Plaża na Dachu

Od połowy czerwca na dachu centrum handlowego Plaza działa nowe miejsce na imprezowej mapie Rzeszowa. Piasek, palmy, panorama Rzeszowa, koncerty, boisko do siatkówki plażowej oraz strefa kibica podczas Euro 2016 - to główne atrakcje przewidziane dla odwiedzających.

Najbliższy weekend na Plaży na Dachu rozpoczyna się już w czwartek (30.06). W Strefie Kibica będzie można wspólnie kibicować polskiej reprezentacji w ćwierćfinałowym meczu z Portugalią. Na rozgrzewkę najlepsi kibice otrzymają dzban piwa, który rozdawany będzie co godzinę, począwszy od 18:00. Oprócz tego odbędzie się konkurs miss mokrego podkoszulka oraz mister mokrych szortów. After Party tego wieczoru poprowadzi Dj Cream.

W piątek (1.07) w Strefie Kibica transmisja drugiego meczu rundy ćwierćfinałowej: Walia - Beliga (21:00). Tuż po meczu startuje piątkowa imprezka z cyklu Summer Beach Party, którą poprowadzi Dj Cream.

Sobota (2.07) również pod znakiem Euro oraz letniej imprezy. W 3 meczu rundy ćwierćfinałowej zmierzą się ze sobą obecni mistrzowie Świata Niemcy z wicemistrzami poprzedniego turnieju Euro (2012) - Włochami.

Tuż po meczu Summer BEACH PARTY. Tym razem za konsoletą DJ Popioow

W niedzielę (3.07) balonowa scenografia, animacje dla dzieci, strefa malucha oraz pokazy baniek mydlanych w ramach Balonowego Weekendu. A wieczorem transmisja meczu Francja – Islandia.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Plaża na dachu , Summer Beach Party , Strefa Piłkarska

Reklama
Reklama