Pierwsza gamingowa impreza tej rangi w Rzeszowie. Trwają zapisy
W sobotę 24 września wystartuje drugi etap zapisów do Millenium Hall Gaming Day. Pierwsza gamingowa impreza tej rangi w Rzeszowie jest częścią trzecich urodzin Millenium Hall, które odbędą się w weekend 14-16 października.
Pierwsza gamingowa impreza tej rangi w Rzeszowie. Trwają zapisy

W ekspresowym tempie zakończyły się zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych. Pierwszych 64 uczestników już w najbliższą sobotę weźmie udział w rozgrywkach online, które wyłonią pierwszych finalistów. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyna okazja umożliwiająca wzięcie udziału w turnieju League of Legends. Kolejne terminy kwalifikacji wyznaczono na kolejno: 24 września (start zapisów: 16 września), 1 października (start zapisów: 23 września) i 8 października (start zapisów: 30 września). Etapy eliminacyjne dla fanów gry skomentuje na kanale Esport Now znany komentator oraz profesjonalny zawodnik e-sportowy - Łukasz "LeoFromKorea" Mirek.

Kulminacyjnym momentem zabawy jest seria finałów, które rozegrane zostaną na żywo na scenie Millenium Hall w niedzielę 16 października.

Reklama

Turniej Millenium Hall Gaming Day poprowadzi czołowy polski youtuber Tybek oraz komentatorzy znani w społeczności online – Dis i Kubon. Dla uczestników przygotowano strefę wolnego grania z aż 10 komputerami oraz strefę turniejową z 12 komputerami. Podczas rozgrywek pojawią się cosplayerki, które odwzorują postaci z mangi, anime i gier komputerowych – wśród zaproszonych są Ayu Arts, Namidanobakaa oraz Lirbis.

Dla zwycięzców i uczestników zabawy przewidziano cenne nagrody ufundowane przez salony: TiO.pl - Eksperci Apple, Cubus, Piotr i Paweł, AB Foto, Swiss i AllPlay, m.in. słuchawki Beats Studio, bezprzewodowe klawiatury, a także bony na zakupy o wartości nawet 200 zł.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Millenium Hall , gaming day

Reklama
Reklama