"Piękni i młodzi" zagrają na otrzęsinach WSPiA
„Piękni i Młodzi” to tegoroczna gwiazda Otrzęsin studentów pierwszego roku w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Impreza odbędzie się w środę 9 listopada 2016 r. Start punktualnie o godzinie 20:00 w nowym rzeszowskim klubie „Bajka Disco Club”.
"Piękni i młodzi" zagrają na otrzęsinach WSPiA

Otrzęsiny studentów pierwszego roku to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza organizowana jest, co roku w jednym z rzeszowskich klubów. W tym roku jest to nowo powstały Klub „Bajka Disco Club”. 

Podczas Otrzęsin odbędzie się tradycyjne pasowanie studentów pierwszego roku. Nowi studenci złożą także uroczystą przysięgę. Gwiazdą tegorocznych Otrzęsin w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej będą finaliści programu Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat, czyli zespół „PIĘKNI I MŁODZI”. Nie zabraknie także muzyki granej przez DJ'a.

Piękni i Młodzi to polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. W lipcu 2013 roku na kanale zespołu w serwisie YouTube premierę miał teledysk do ich singla „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał ponad 30 milionów wyświetleń. W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat i zakwalifikowała się do stawki półfinałowej. Jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu awansował do finału. Ich największe przeboje to m.in. Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w tobie, Jedno słowo, Wyśmienicie i Na serca dnie. Grają mnóstwo koncertów w kraju oraz w Niemczech, Belgii, USA, Anglii i Irlandii.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Piękni i młodzi , otrzęsiny WSPiA





Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama