Operowe Variete w Filharmonii Podkarpackiej
Podczas koncertu melomani usłyszą słynne uwertury oraz najpiękniejsze arie i duety operowe na sopran i tenor takich mistrzów jak: Mozart, Rossini, Donizetti, Verdi, Puccini, Strauss i Lehar.
Iwona Socha, fot. Materiały prasowe

Po oficjalnym zakończeniu sezonu artystycznego Filharmonia Podkarpacka zaprasza melomanów  na wyjątkowy wieczór muzyczny -  Operowe Variété. Koncert odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca o godz. 17:00.

W koncercie wezmą udział: soliści Opery Krakowskiej – Iwona Socha i Andrzej Lampert, soliści Orkiestry Filharmonii Krakowskiej, Orkiestry Akademii Beethovenowskiej oraz ARSO Ensemble, który  tworzą koncertmistrzowie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej.                                         

Program wieczoru zapowiada się znakomicie – znajdą się w nim bowiem słynne uwertury oraz najpiękniejsze arie i duety operowe na sopran i tenor. Liryzm przeplatać się w nich będzie z efektownymi popisami wokalnymi i odrobiną subtelnego dowcipu. Wspaniali Artyści i muzyka pióra tak wielkich mistrzów jak: Mozart, Rossini, Donizetti, Verdi, Puccini, Strauss i Lehar z pewnością dostarczą Słuchaczom niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. 

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Filharmonia Podkarpacka , Operowe Variete

Reklama
Reklama