Odessa Show. Artyści z Ukrainy wystąpią w Rzeszowie
Zespół „Studklub” przyjeżdża do Rzeszowa po raz trzeci.
Odessa Show. Artyści z Ukrainy wystąpią w Rzeszowie

Zabawne skecze, porywające układy taneczne i niebanalne piosenki – to wszystko zaprezentują artyści tworzący jeden z najlepszych studenckich zespołów na Ukrainie. Wystąpią w poniedziałek 30 stycznia na scenie Klubu IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Początek o godz. 19, wstęp wolny.

„Studklub” to studencka grupa artystyczna z Narodowego Uniwersytetu Ekonomii w Odessie. Przez 40 lat istnienia zespół odniósł wiele sukcesów współpracując z wybitnymi choreografami, instruktorami czy reżyserami. Kilka lat temu studentka wywodząca się z grupy wygrała konkurs „The voice of Ukraine”. Na uniwersytecie żartują że „Studklub” to jest jeszcze jeden fakultet, bowiem dla swoich członków jest wielką przygodą i głównym obok studiów zajęciem. Grupę tworzą studenci różnych kierunków.

Zespół przyjeżdża do Rzeszowa po raz trzeci. W tym roku wystąpi 16 artystów pod okiem Viktorii Litvinovej. Na program złożą się popisy wokalne, taneczne oraz niepozbawione komizmu scenki pantomimiczne; jak zapewniają artyści, program będzie zrozumiały dla polskiego widza.

 

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Odessa Show

Reklama
Reklama