Nowe miejsce na kulturalnej mapie Rzeszowa. W sobotę otwiera się Skver 2.0

fot. ViC / RESinet.pl

fot. ViC / RESinet.pl

Silent Disco zainauguruje działalność nowego miejsca na kulturalnej mapie Rzeszowa. W sobotę, 24 lipca otwiera się Skver 2.0. Początek o godz. 20:00. Wstęp bezpłatny.

Skver 2.0 mieści się w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Dymnickiego, na tyłach hotelu Grand, w miejscu niegdysiejszej Różanki. Otwarcie odbędzie się w klimatach muzycznych, ale sam Skver 2.0 ma być przestrzenią, która zaoferuje rzeszowianom atrakcje kulturalne z wielu dziedzin.

„Chcemy zajmować się różną tematyką, od kina plenerowego po kulinaria i niestandardowe akcje skupiające osoby w wieku każdym. Imprezy, dyskusje, degustacje, wypoczynek czynny-bierny, lenistwo pod chmurką jak i przemyślane lub nie akcje spontaniczne” - informują w mediach społecznościowych właściciele miejscówki.

SiIent Disco które rozpocznie się w sobotę o godz. 20:00 będzie finałem trasy wesołego TONbusa - autobusu z DJ’em na pokładzie, który będzie tego dnia jeździł po ulicach Rzeszowa. Obydwa wydarzenia stanowią Before przed Festiwalem Tony, który odbędzie się w dniach 30 i 31 lipca na dwóch scenach w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 21.10.2021
Jutro, 22.10.2021
Pojutrze, 23.10.2021
Reklama
Reklama