Nocna premiera książki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" w Rzeszowie
W nocy z 21 na 22 październik Empik w Galerii Rzeszów zamieni się w magiczny świat Harry-ego Pottera.
Nocna premiera książki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" w Rzeszowie

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” – najbardziej wyczekiwana książka ostatniej dekady pojawi się w sprzedaży w Polsce 22 października. Najwierniejsi fani będą mogli zdobyć ją już o północy (noc z 21 na 22 października). Tysiące wielbicieli świata magii i czarodziejów spotka się na nocnej premierze książki w rzeszowskim Hogwarcie – salonie Empik w Galerii Rzeszów.

Pokazy szkoły magii, różdżki, czarodzieje, mugole i scenografia znana ze świata bestsellerowej serii J.K. Rowling – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na każdego, kto uda się na nocną premierę książki w Rzeszowie. Najnowsza część przygód już nie tak małego czarodzieja w krajach anglojęzycznych pobiła rekordy sprzedaży i zdobyła serca czytelników. W Rzeszowie atrakcje wprost z Hogwartu wystartują 21 października o godz. 21.00, sprzedaż „Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka” ruszy trzy godziny później.

Na czytelników czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Salon Empik  na kilka godzin zamieni się w magiczny świat bohaterów książki. O tym, co dzieje się w świecie magii będzie można przeczytać w „Proroku Codziennym”. Odbędą się niezwykłe pokazy magii i konkursy na najlepsze przebranie inspirowane serią o Harrym Potterze, a także wiele quizów ze wspaniałymi nagrodami. Przez całą premierę czytane będą najciekawsze fragmenty książki. Ustawiona zostanie scenografia, w której czytelnicy rozpoznają najbardziej znane motywy z książki. Na osoby, które kupią książkę w ramach nocnej sprzedaży czekają wyjątkowe, limitowane gadżety ze świata Harry’ego. 

Reklama

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny o przygodach słynnego czarodzieja. Akcja książki toczy się dziewiętnaście lat po wydarzeniach opisanych w siódmym tomie powieści. Po zakończeniu nauki w Hogwarcie losy głównego bohatera wciąż pozostają skomplikowane. Na Harry’ego Pottera, zapracowanego urzędnika Ministerstwa Magii, męża i ojca trójki dzieci, czekają nowe wyzwania. Powracające widma przeszłości i kłopoty z nastoletnim synem nie pozwolą bohaterowi spocząć na laurach. Gdy przyszłość zacznie złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn będą musieli stawić czoła niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

21 października, godz. 21:00
Empik Galeria Rzeszów

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Harry Potter i Przeklęte Dziecko , Empik Rzeszów

Dzisiaj, 28.02.2020
Jutro, 29.02.2020
Pojutrze, 01.03.2020
Poniedziałek, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
Reklama
Reklama