Nela Mała Reporterka spotka się z czytelnikami. Specjalnie otworzą Galerię wcześniej

„Nela w krainie orek” to najnowsza książka Neli Małej Reporterki. Z okazji jej premiery, Autorka spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów, już w sobotę, 14 grudnia.
Nela Mała Reporterka spotka się z czytelnikami. Specjalnie otworzą Galerię wcześniej
Reklama

Z okazji premiery nowej książki, Nela Mała Reporterka spotka się z młodymi czytelnikami w Rzeszowie. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14 grudnia o godz. 9:00. W związku z dużym zainteresowaniem, Galeria Rzeszów specjalnie na tę okoliczność otworzy się przed czasem, tak aby wszystkie dzieci miały okazję na zdobycie autografu.

W trakcie spotkania będą rozmowy o orkach, fantastycznych waleniach z kłami (których Nela poszukiwała podczas wypraw), fałszywej orce i niesamowitych rodzinnych zachowaniach waleni. Odbędziecie podróż przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy!

Będzie można również zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales i zgłosić chęć zaproszenia do szkoły/przedszkola „Wielkiego Listu do Unii Europejskiej”, aby dzieci się na niej podpisały. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni... Można już zgłaszać szkoły i przedszkola na stronie www.you4planet.org.

Nela to prawdopodobnie najmłodsza reporterka świata, która podróżuje od piątego roku życia po różnych kontynentach, nagrywając i opisując swoje przygody. Kocha przyrodę i wyprawy. Jej idolem jest Steve Irvin, którego wzorem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i marzenia.

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Empik , Galeria Rzeszów , Nela Mała Reporterka

Dzisiaj, 29.01.2020
Jutro, 30.01.2020
Pojutrze, 31.01.2020
Reklama
Reklama