Najnowszy film z Juliann Moore miesiąc przed premierą tylko w Rzeszowie

Kadr z filmu Gloria Bell, fot. kino Zorza
Reklama

Już w najbliższy piątek, 26 kwietnia w kinie Zorza odbędzie się kolejne spotkanie dla pań w ramach cyklu „Babski wieczór”. Wieczór będzie o tyle atrakcyjny i wyjątkowy, że kino przygotowało przedpremierowy pokaz filmu „Gloria Bell” ze wspaniałą Julian Moore w roli głównej. Będzie to pierwszy w Polsce pokaz obrazu, którego premiera zaplanowana jest na 24 maja br.

Seans rozpocznie się o godz. 19:00, jednak już od godz. 18:00 w holu kina czekają na Panie pokazy kosmetyczne i dietetyczne oraz losowanie nagród.

„Gloria Bell” to słodko-gorzki portret współczesnej kobiety, nagrodzonego Oscarem za „Fantastyczną kobietę” Sebastiána Lelio. Ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o kobiecie, która czerpie z życia pełnymi garściami.

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie ma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: kino Zorza , Juliann Moore , Gloria Bell , Babski wieczór

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama