Najbliższe spotkania w filiach WiMBP w Rzeszowie
Poezja i muzyka, książki na temat kosmetologii oraz spotkania klubów czytelniczych, to najbliższe wydarzenia jakie organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka w Rzeszowie,
Najbliższe spotkania w filiach WiMBP w Rzeszowie

Spotkania autorskie, prelekcje

Z potrzeby serca. Spotkanie poetycko-muzyczne Jerzego Rybaka

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie poetycko-muzyczne Jerzego Rybaka „Z potrzeby serca”, które odbędzie się 10 września 2016 r. o godz. 16.00 w Punkcie bibliotecznym Filii nr 9, przy ul. Dąbrowskiego 79a.

W programie: Jerzy Rybak przedstawi wiersze własnego autorstwa, koncert pieśni religijnych: Małgorzata Kopeć – śpiew, Kamila Liepchen – flet, Piotr Jakubowski – gitara.

Spotkanie zorganizowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2016.

Wstęp wolny!
 

Współczesna kosmetologia skóry

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na prelekcję Marii Szpunar – mgr kosmetologii, szkoleniowca, nauczycielki Szkoły Cosinus w Rzeszowie „Współczesna kosmetologia skóry”. Spotkanie odbędzie się 12 września 2016 r. o godz. 17.00 w Punkcie bibliotecznym Filii nr 9, przy ul. Dąbrowskiego 79a.

W programie: prezentacja książek na temat kosmetologii

Wstęp wolny!
 

Reklama

Kluby Czytelnicze

Klub Miłośników Książki Polskiej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie Klubu Miłośników Książki Polskiej, które odbędzie się 14 września 2016 r. o godz. 17.00 w Punkcie bibliotecznym Filii nr 9, przy ul. Dąbrowskiego 79a.

Wstęp wolny!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych różnymi gatunkami literackimi literatury polskiej.

 

Wędrówki po literaturze

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie Klubu Czytelniczego dla Dorosłych „Wędrówki po literaturze, czyli rozmowy o książkach i nie tylko”. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia 2016 r. o godz. 14.00 w Filii nr 2, przy ul. Fredry 5.

Wstęp wolny!

 

Reklama

 

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: WiMBP

Reklama
Reklama