"Muzyczne plakaty" w Inkubatorze Kultury
Estrada Rzeszowska w ramach działalności Rzeszowskiego Inkubatora Kultury we współpracy z Fundacją Budowania Biznesu „For Profit” serdecznie zaprasza na wystawę plakatu pt: „Muzyka w Plakacie”.
"Muzyczne plakaty" w Inkubatorze Kultury

16 listopada o godz. 18:00 w Galerii Rzeszowskiego Inkubatora Kultury (adres: budynek Estrady Rzeszowskiej, ul. Jagiellońska 24) odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Muzyka w plakacie”.

Autorami wystawy są Adelina GDE i Jacek Woźniak. Projekt obejmuje starannie dobrane przez artystów prace plakatowe o tematyce muzycznej. Szczególnym akcentem wystawy są plakaty zawierające motyw zespołu i muzyków rzeszowskiej legendarnej formacji „Breakout”

Na wystawę składa się 25 plakatów. Ekspozycję będzie można oglądać do 5 grudnia.

O ARTYSTACH:

Reklama

Adelina Gde mimo młodego wieku jest uznaną artystką o sporym dorobku. Pracuje w Rosji, Kazachstanie, Włoszech i Francji. Jej prace - serie plakatów, ilustracje książkowe, projekty - spotykają się z dużym zainteresowaniem zwłaszcza w tym ostatnim kraju. Artystka współpracuje z Jackiem Woźniakiem w tworzeniu obrazów na cztery ręce.

Więcej informacji o artystce można znaleźć na stronie: gdeadelina.net

Jacek Woźniak (ur. 1954 r. w Krakowie) jest polskim rysownikiem i malarzem, twórcą serii plakatów dla Rady Europy, festiwali jazzowych i teatrów. Oprócz Manu Chao, na stałe współpracuje także jazzmanem Archiem Sheppem i Ramonem Lopezem. Pracuje w tygodniku satyrycznym "Le Canard enchaine", ilustruje teksty do "Le Monde" i "Le NOuvel Observateur". W latach 70. rysował dla "Polityki" i "Szpilek", był członkiem zespołu redakcyjnego "Biuletynu Informacyjnego".W Paryżu mieszka od 1982r.

Więcej o artyście można znaleźć na stronie: wozwoz.net

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Muzyka w Plakacie , Rzeszowski Inkubator Kultury

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama