Multikino usunęło awarię drukarek fiskalnych. Wróciła normalna sprzedaż biletów

fot. Materiały prasowe
Reklama

Wczoraj informowaliśmy Was o awarii drukarek fiskalnych w sieci kin Multikino w całej Polsce, w tym równie ż w Rzeszowie, która utrudniała zakup biletów na seanse. Dzisiaj (3.01) otrzymalismy informację o usunięciu awarii, dzięki czemu wróciła regularna sprzedaż biletów.

Awaria drukarek fiskalnych Delio firmy Novitus, która w pierwszy dzień nowego roku objęła swoim zasięgiem tysiące punktów usługowo-handlowych w całej Polsce, dotknęła również większość obiektów sieci Multikino. Szybka reakcja ze strony pracowników sieci kinowej oraz efektywna współpraca z firmą LSI Software S.A., która już 2 stycznia dostarczyła i zainstalowała w kinach nowe drukarki Posnet Thermal OnLine, pozwoliły na przywrócenie w dniu dzisiejszym normalnej sprzedaży – obecnie widzowie Multikina mogą kupować bilety na seanse filmowe, a także przekąski nie tylko przez stronę www i aplikację mobilną, ale również tradycyjnie na terenie kina.

W repertuarze na najbliższe dni widzowie Multikina znajdą nie tylko największe hity ostatnich tygodni: „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Jumanji: Następny poziom”, „Futro z misia” czy „Krainę Lodu 2”, ale także filmy mające premierę na wielkim ekranie właśnie 3 stycznia: „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Koty”, „The Grudge: Klątwa” i „Judy”.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Multikino

Reklama
Reklama