Mocny pierwszy wrześniowy weekend w Vinylu
Aż 8 zespołów zobaczymy i usłyszymy w pierwszy weekend września w klubie Vinyl. Będzie dużo głośnej muzy, głównie z lokalnego podwórka.
Mocny pierwszy wrześniowy weekend w Vinylu

Koncertowy weekend rozpoczyna się już dziś. Muzyczne rozpoczęcie roku szkolnego zapewni Szkoła Muzyczna Triolka. Na scenie trzy zespoły: The Remedy For , Barking Irons oraz Insani. Początek koncertu o godz. 17:30. Wstęp 10 zł.

W piątek swój przedpremierowy koncert zagra rzeszowska grupa rapcore’owa Hysteria. Zespoł zagra za darmo, a dodatkowo każdy kto będzie chciał, może otrzymać bezpłatnie EP’kę  "Sinusoidalne Częstotliwości", która będzie rozdawana przy barze. Podczas koncertu Hysteria zagra wszystkie utwory z nowej płyty. Start o godz. 19:00.

W sobote w Vinylu zagoszczą przedstawiciele krakowskiego ciężkiego grania, którzy kilka dni temu rozpoczęli wspólną trase koncertową. Na scenie Folkmetalowcy z Netherfell wspierani przez death metalowy Skyanger. Ich koncerty będą nietuzinkowym połączeniem melodii, folku oraz ostrego, przesterowanego brzmienia. Jako suport wystąpią podkarpackie zespoły: Strzyga i Psycho Visions. Początek koncertu o godz. 20:00. Bilety w cenie 10 zł od nabycia w dniu koncertu.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Vinyl , The Remedy For , Barking Irons , Insani , Hysteria , Netherfell , Skyanger , Strzyga , Psycho Visions

Reklama
Reklama