Maska zaprasza na spektakl "Solartaxi. Samochód na słońce"

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca o godz. 16.30 w Teatrze "Maska" odbędzie się spektakl "Solartaxi. Samochód na słońce" w reż. Joanny Gerigk.
fot. Materiały prasowe
Reklama

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca o godz. 16.30  w Teatrze "Maska" odbędzie się  spektakl "Solartaxi. Samochód na słońce" w reż. Joanny Gerigk.  Przed przedstawieniem istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych (od godz. 15.30 do 16.15).

O spektaklu:

Louis Palmer, zwyczajny szwajcarski nauczyciel, marzył o tym, by skonstruować samochód. Nie jakikolwiek, lecz niezwykły. Napędzany energią słoneczną. Nie miał wielkiej fortuny, ani sztabu ludzi do pomocy. Miał jednak coś o wiele ważniejszego. Wiedział, że każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a niepowodzenia to tylko kolejne stopnie na drodze do osiągnięcia celu...

Wielcy odkrywcy czy wynalazcy też kiedyś byli dziećmi. Chodzili do szkoły, nie lubili kożuchów tworzących się w kubku z mlekiem, uwielbiali historie o smokach czy dzielnych rycerzach. Mieli swoje małe i wielkie marzenia. To właśnie one pozwoliły im zaistnieć na kartach historii. Przedstawienie opowiada o jednym z takich marzeń.

Obsada
Ewa Mrówczyńska:
Natalia Zduń:
Kamil Dobrowolski:
Tomasz Kuliberda:
Paweł Majchrowski:

Przedstawienie dla: dzieci od 4 lat

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Maska , Solartaxi. Samochód na słońce

Reklama
Reklama