Maraton Wakacyjnych Strachów. Cztery oblicza horroru w kinach Helios

Kadr z filmu "Upiorne opowieści po zmroku", fot. Kino Świat
Reklama

23 sierpnia Nocne Maratony Filmowe zapraszają na kolejny wakacyjny maraton! Tym razem obydwa rzeszowskie kina Helios gwarantują noc pełną paraliżującego strachu oraz dużą dawkę humoru i świetnej zabawy! Na początek  jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku – UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU.  Po krótkiej przerwie niezwykle klimatyczny MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ. Następnie zagramy dwa filmy, w których humor i groza idą w parze -  NOC ŻYWEJ DEB oraz HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE. 

Start: 23.08.2019 r., godz. 23:00    

W repertuarze:

  • UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU
  • MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ
  • NOC ŻYWEJ DEB
  • HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 15.08.2019r.!

Ceny biletów:

Reklama
  • Promocyjny 29 zł*
  • Ulgowy 33 zł
  • Normalny 37 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 15.08.2019r.

Opisy filmów:

UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU (napisy)

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ (napisy)  

Reklama

Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

NOC ŻYWEJ DEB (napisy)

Deb – będąca główną bohaterką budzi się w mieszkaniu  Ryana - najprzystojniejszego mężczyzny w mieście . Niewiele pamięta z tego co działo się minionej nocy.  Ryan z  kolei jest zaręczony, dlatego też chce, aby Deb jak najszybciej wyszła od niego. Sytuacja komplikuje się gdy po opuszczeniu mieszkania odkrywają, że miasto opanował apokaliptyczny atak zombie. Połączeni chęcią przeżycia kierują się do domu ojca Ryana licząc, że tam znajdą schronienie. Okazuje się jednak, że ataki rodziny mogą być tak samo krwawe, jak zombi, a zagrożenie sprzyja rozwojowi uczuć. Ryan i Deb będą musieli stawić czoła nie tylko krwiożerczym napadom, ale także temu, co rodzi się między nimi.

HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE (napisy)

Istnieją demony tak straszne, że żaden śmiertelny człowiek nie jest w stanie sprowadzić ich z powrotem do piekła. Jedyne wyjście dla egzorcysty to sprowokować demona, a następnie popełnić samobójstwo, tym samym pociągając go ze sobą do wiecznego potępienia. Tak zostało utworzone zgromadzenie Hellbenders. Grupa elitarnych wysoko przeszkolonych egzorcystów, którzy żyją w stanie ciągłego grzechu, żeby być gotowym skończyć w piekle w każdej chwili. Gdy piekielna Norse, demon zwany Black Surtr ucieka do Nowego Jorku z zamiarem otwarcia bram piekieł, członkowie zgromadzenia Hellbenders muszą wykorzystać każdy grzech do walki z demonem, do ocalenia świata przed potępieniem.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 22.09.2019
Jutro, 23.09.2019
Pojutrze, 24.09.2019
środa, 25.09.2019
Czwartek, 26.09.2019
Reklama
Reklama