Magia świąt na rzeszowskim Rynku. Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy

Parada z elfami, Mikołajem oraz bajkowymi postaciami „otworzyła” w tym roku sezon świąteczny na rzeszowskim Rynku. Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy przyciąga jak na razie tłumy rzeszowiaków.
Magia świąt na rzeszowskim Rynku. Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy
Reklama

Wzorem poprzednich lat, również i w tym sezonie na rzeszowskim Rynku zorganizowany został jarmark bożonarodzeniowy. Od 7 grudnia w świątecznie przyozdobionych domkach, wśród smakowitych zapachów i jedynej w swoim rodzaju atmosferze możemy kupić rękodzieła, wysokiej jakości ozdoby świąteczne czy regionalne przysmaki.

Jak na razie zarówno organizatorzy jak i mieszkańcy Rzeszowa nie zawiedli, a wydarzenie zarówno pod względem przygotowania oraz zainteresowania mieszkańców stoi na bardzo wysokim poziomie, bo choć pogoda za oknem nie kusi śnieżnym klimatem, to atrakcje jakie znajdziemy odwzajemniają nam ten niedosyt z nawiązką.

Podczas ubiegłego weekendu, poza oficjalną paradą z elfami i Mikołajem, odbyła się zbiórka charytatywna, jazdy testowe najnowszymi samochodami, świąteczny Roadshow, animacje i zabawy dla dzieci oraz kiermasz z ceramiką, biżuterią, tkaninami, wiklinami oraz różnego rodzaju malarstwem.

Przed nami świąteczne warsztaty tematyczne dla dorosłych, na których nauczymy się pakować prezenty. Będą także cyrkowe pokazy z elementami pirotechniki, warsztaty dla najmłodszych, a w najbliższą niedzielę zaplanowano występ artystów jazzowych.

Jarmark bożonarodzeniowy potrwa do 20 grudnia. Ostatniego dnia o godz. 15.00 odbędzie się wigilia miejska połączona z koncertem kolęd oraz pastorałek. Opisane wyżej wydarzenia nie zamykają się tylko w obrębie kilku dni, na mieszkańców Rzeszowa przez cały okres funkcjonowania jarmarku czeka szopka bożonarodzeniowa, wesołe miasteczko, bezpłatne warsztaty dla dzieci oraz domek Świętego Mikołaja.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: rzeszowski Rynek , Jarmark Bożonarodzeniowy , magia świąt

Dzisiaj, 25.01.2020
Jutro, 26.01.2020
Reklama
Reklama