Kultura bez barier. Spektakl dla dzieci niedowidzących w Teatrze Maska

fot. teatr Maska
Reklama

W najbliższą niedzielę, o godz. 16:30 w Teatrze Maska będzie można obejrzeć spektakl „Najmniejszy Samolot Świata” z audio-deskrypcją dla dzieci niedowidzących.  Przedstawienie odbędzie się w ramach 7. Festiwalu Kultura Bez Barier.

„Najmniejszy Samolot Świata” to spektakl dla widzów od 4 lat Bohaterem. historii jest najmniejszy na świecie samolot. Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczają mu z tego powodu. Jeśli i Wam zdarzyło się usłyszeć, że jesteście zbyt mali, aby z kimś się bawić lub czymś zajmować, wiecie doskonale, że nie jest to przyjemne. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych „bardzo ważnymi sprawami” kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I być może Was to zdziwi, ale okazało się, że to właśnie maleńki samolot może pomóc bardzo nieszczęśliwemu psu.

Spektakl uczy, że każdy z nas jest ważny i może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko uwierzy w siebie i będzie pamiętał, że czasem wmawiamy sobie, że wszystko  przepadło, zamiast spróbować poszukać wyjścia z trudnej sytuacji. Wyjścia, które mamy często na wyciągnięcie ręki…

Warto wspomnieć, że poza festiwalem w repertuarze Teatru Maska w regularnej ofercie znajdują się spektakle dla osób niedowidzących, a także niedosłyszących.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: teatr Maska , Najmniejszy samolot na świecie , Kultura bez barier.

Dzisiaj, 28.02.2020
Jutro, 29.02.2020
Pojutrze, 01.03.2020
Poniedziałek, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
Reklama
Reklama