"Krime Story" Kaliego w sobotę w Life House
Kali promuje swój album "Krime Story".
fot. Materiały prasowe

W sobotę 15 października w klubie Life House wystąpi krakowski raper Kali, który promuje album "Krime Story". Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. 

Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta. 

Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu. 

Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą. 

Reklama

Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni.

Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

WSTĘP NA KONCERT JEST BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!

Wejście od 20:00
Bilety: 35/40,-
Przedsprzedaż:

  • Ganja Mafia SHOP Rzeszów (Piłsudskiego 40),
  • Ataman Shop (CH Europa II, I pietro)
  • Przedsprzedaż online: https://ekobilet.pl/klubvinyl

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Life House , Kali , Krime Story

Reklama
Reklama