Koncertowa jesień w LUKR
Tej jesieni na scenie koncertowej LUKR zabrzmią setki dźwięków.
Koncertowa jesień w LUKR

Już za kilka tygdni rusza sezon koncertowy w klubie LUKR. W październiku zagrają m.in. Xxanaxx, Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Kult i Maria Peszek. W listopadzie Hey, Fisz i Emade Tworzywo oraz Bovska. Szczegółowy harmonogram prezentujemy poniżej.

XXANAXX - FWRD Tour
7 października

Polski duet muzyczny, wykonujący muzykę elektroniczną, który powstał z inicjatywy Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego. Jego nazwa pochodzi od leku psychotropowego xanax. Mówią o sobie, że ich celem jest wprowadzanie słuchacza "w wyższy stan relaksu".

Bilety w cenie: 50 pln (do 5.10.2016), 60 pln (6-7.10.2016). Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w punkcie INFO na parterze Millenium Hall.

Beata i Bajm
14 października

Kto nie zna hitów takich jak „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Biała armia” czy „Płynie w nas gorąca krew”?  W pierwszy dzień urodzin Millenium Hall na muzycznej scenie klubu LUKR wystąpi Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm.

Z racji tego, iż jest to eksluzywny koncrt z okazji 5-urodzin Millenium Hall, bilety mozna zdobyć tylko w określony sposób, o którym więcej na stronie Galerii w informacji o urodzinach.

KULT - Pomarańczowa Trasa
21 października

Reklama

KULT to ikona polskiej sceny muzycznej. Ich nie trzeba już nikomu przedstawiać. Legenda polskiego rocka, zespół KULT i niezastąpiony Kazik Staszewski we własnej osobie powracają do Rzeszowa. Kolejna, jeszcze lepsza odsłona Pomarańczowej Trasy.

Bilety w cenie 75 pln w przedsprzedaży (85 pln w dniu koncertu). 

Maria Peszek - Karabin Tour
28 października

Maria Peszek ma dla Was wiadomość: "Sorry Polsko, ale znowu się udało. "Karabin" był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami Polskę A, B, C i D, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za Waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Kolejny raz zaskoczyliście mnie swoimi reakcjami. Wspaniale jest wiedzieć, że moje piosenki są Wam potrzebne. Gramy dalej!!! Do zobaczenia na koncercie w LUKR, już 28 października!"

Bilety w cenie:  59 pln (do 23.10.2016), 69 pln (od 24.10.2016). 

HEY - Trasa BŁYSK
4 listopada

HEY to jeden z zespołów, który od lat swoją twórczością wpływa na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Na scenie klubu LUKR zabrzmią nie tylko nowe utwory zespołu HEY, ale i ich największe przeboje. Będzie moc, i BŁYSK!

Bilety w cenie:  59 pln (do 30.10.2016), 69 pln (od 31.10.2016). 

Reklama

Fisz Emade Tworzywo – Drony
11 listopada

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom złotą płytę oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika /indie/ alternatywa. 

Bilety w cenie 59 pln w przedsprzedaży (69 pln w dniu koncertu).

Bovska - Kaktus Tour
18 listopada

Bovska to niewątpliwie jedno z największych objawień na polskiej scenie muzycznej w 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie. Singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Już 18 listopada, tylko w LUKR najgorętszy debiut ostatnich miesięcy - Bovska!

Bilety w cenie 45 pln (do 13.11.2016), 55 pln (14.11.2016). 

Wszystkie bilety na eventy organizowane w LUKR oraz rezerwacje miejsc siedzących, bezpośrednio i najszybciej można kupić na stronie klubu www.lukr.club/rezerwacja/wydarzenia.html. Więcej informacji pod numerem telefonu 881 540 200. Wyjątek stanowią zaproszenia na koncert Bajm i Beaty Kozidrak, które są dostępne wyłącznie w akcji promocyjnej pod nazwą „BAJM NA 5-TE URODZINY MILLENIUM HALL”, więcej informacji www.milleniumhall.pl
 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: LUKR , Fisz Emade Tworzywo , Xxanaxx , Kult , Hey , Bovska , Peszek , Beata i Bajm , Kazik Staszewski

Reklama
Reklama