Koncert Wiedeński w Filharmonii Podkarpackiej. Wystąpią soliści polskich i europejskich oper

fot. Materiały prasowe
Reklama

25 listopada 2019 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich oper. Program wydarzenia będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco. Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie
w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia.

To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa,nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Reklama

 

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie Filharmonii Podkarpackiej. tel.17 852 02 72, grupy powyżej 10 os.- tel. 515 985 232

Bilety online: www.kupbilecik.pl,www.biletyna.pl

 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Koncert Wiedeński

Dzisiaj, 18.11.2019
Jutro, 19.11.2019
Pojutrze, 20.11.2019
Czwartek, 21.11.2019
Piątek, 22.11.2019
Reklama
Reklama