Koncert Noworoczny w Wojewódzkim Domu Kultury

Podczas koncertu usłyszymy utwory muzyki klasycznej, musicalowej filmowej i rozrywkowej.
Orkiestra Dęta Dobrynin, fot. www.dobrynin.pl/
Reklama

18 stycznia o godz. 18:00 w klubie Turkus w Wojewódzkim Domu Kultury odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu solistów Studia Operowego "Halka" z towarzyszeniem Orkiestry Dętej Dobrynin.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie WDK

Wśród znanych arii usłyszymy m.in. arie Skołuby ze Strasznego Dworu (Marcin Korbut), ognistą i pełna temperamentu arię Dziewczęta z Barcelony z oper. Clivia (Nico Dostala), oraz lekką i zwiewną arię Przetańczyć całą noc z musicalu My Fair Lady. W tym utworze usłyszymy rzeszowską sopranistkę Katarzynę Liszcz-Starzec. Sięgniemy także do repertuaru nie co zapomnianego już Jerzego Połomskiego. Wszystkim znany niegdyś  utwór "Cała sala śpiewa z nami" wykona tenor Jakub Kołodziej. Znane, choć rzadko wykonywane Tango Jalousie wykona Emilia Jakubiec-Lis.

Solistom Towarzyszyć będzie znana już rzeszowskiej publiczności Orkiestra Dęta Dobrynin po dyrekcja Dariusza Bańki. Orkiestra wykona dla Państwa utwory instrumentalne np. Virginia, komp. Jacob de Haan . Oczywiście nie pod czas takiego koncertu nie może zabraknąć słynnego Marrsza Radetrzkyego oraz oraz akcentu wiedeńskiego w postaci walców  (opr. na ork. WalterTuschl).

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: WDK , Koncert Noworoczny , orkiestra dęta Dobrynin , studio operowe Halka

Reklama
Reklama