Kolejny koncert z cyklu Estrada Studio Live. Na scenie: Gypsy and the Acid Queen

Kolejny koncert z cyklu Estrada Studio Live. Na scenie: Gypsy and the Acid Queen
Reklama

Już w najbliższy piątek, odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live. Tym razem wystąpi krakowski artysta Gypsy and the Acid Queen

5 lutego 2021 r. o godzinie 20.00 na scenie w Estrada Studio stanie Gypsy and the Acid Queen. To pseudonim artystyczny Kuby Jaworskiego songwritera z Krakowa, który na koncie ma już bardzo dobrze przyjętą (zwycięstwo FAMY 2016, tytuł nadziei roku portalu So!music, oraz ponad 150 zagranych koncertów w całej Polsce) płytę zatytułowaną “Gypsy and the Acid Queen”, oraz najnowsze wydawnictwo "Dni miłości/Noce cudów" (maj 2019). 

Koncert będzie bezpłatnie transmitowany na żywo na profilu FB i kanale YT Estrady Rzeszowskiej, tym samym będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rzeszowa i nie tylko.

Koncerty Gypsiego to podróż przez gatunki - od songwriterskich ballad, elektronicznych czy wręcz tanecznych brzmień, po gitarowe riffy. 

Aktualnie Gypsy kończy pracę nad nowym albumem zatytułowanym ULTRAFIOLET, we współpracy z duetem producenckim AZYMUT (znanymi ze współpracy z Bass Astral x Igo), który promuje singiel MAŁA.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama