Kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live

Kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live
Reklama

W piątek, 8 stycznia 2021 r. odbędzie się drugi koncert z cyklu Estrada Studio Live. Tym razem w klimatycznym studiu Estrady Rzeszowskiej zagra zespół Tension Zero.

Tension Zero to spotkanie pięciu wyjątkowych osób – znanej z The Voice of Poland, rudowłosej wokalistki; inżyniera, który biorąc do ręki gitarę przemienia się w rockamana; programisty, który z powodzeniem mógłby improwizować na fortepianie; studenta perkusji klasycznej, który częściej słucha djentu niż muzyki poważnej oraz fana futurystyki, miłośnika niskich dźwięków, który wywołał to zamieszanie.

Po świetnie przyjętym debiucie („Human.exe” z 2017 roku) grupa zapowiedziała niedawno drugi album pod tytułem „Choices”, który ma się ukazać już zimą. Nowy materiał to ewolucja w ich artystycznej drodze. Zespól wykonujący do tej pory muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego, w pierwszym singlu „Hi / Bye” pokazuje nowe, nieco crossoverowe oblicze.

Za brzmienie powstałe w Los Angeles, w studiu Command Space Audio, odpowiada Daniel Salcido znany ze współpracy z Disturbed, Sevendust, Staind, Airborne, Trapt czy Anthrax. Wiele albumów przy których brał udział pokryło się wielokrotnie platyną.

Transmisja koncerty odbędzie się na profilu Facebook oraz kanale YouTube Estrady Rzeszowskiej. Start o godz. 20.00.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama