Kayah i Krzysztof Zalewski zagrają podczas Podkarpackich Pokazów Lotniczych
Za niecałe dwa tygodnie czeka nas wielka impreza lotnicza, której towarzyszyć będą koncerty Kayah oraz Krzysztofa Zalewskiego.
Kayah, fot. Piotr Porębski, materiały prasowe

25 czerwca 2016 roku na terenach należących do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej oraz Aeroklubu Rzeszowskiego w Jasionce odbędą się „II Podkarpackie Pokazy Lotnicze Politechnika Rzeszowska i Przyjaciele Rzeszów–Jasionka 2016.”

teren, na którym odbędzie się impreza będzie podzielony na kilka stref: Doliny Lotniczej, Funduszy Europejskich, statycznej samolotów i ekspozycji naziemnej, zabaw dla dzieci oraz gastronomii.

Najważniejszym punktem imprezy będą pokazy lotnicze podzielone na dwa bloki. W programie będzie można zobaczyć m.in.: balony na ogrzane powietrze, synchroniczne latanie na paralotniach w wykonaniu Flying Dragons Team, grupowe skoki spadochronowe oraz akrobacje lotnicze w wykonaniu kilku grup akrobacyjnych.

Będzie można podziwiać również akrobację szybowcową w wykonaniu Jerzego Makuli, siedmiokrotnego,  indywidualnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej oraz krośnieńską formację samolotową Cellfast Flying Team, której specjalnością są loty w szyku.

Od godz. 17:30 odbędą się koncerty finałowe. Na scenie Krzysztof Zalewski i Kayah. Impreza zakończy się około godz. 20:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Kayah , Krzysztof Zalewski , Podkarpackie Pokazy Lotnicze

Reklama
Reklama