Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na bezpłatne zabawy taneczne dla seniorów.
fot. RDK
Reklama

W karnawale na miłośników popularnych sobotnich zabaw tanecznych czeka osiem Potańcówek Miejskich dla Seniorów, które odbędą się od 4 stycznia do 22 lutego 2020 roku. Imprezy odbędą się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, a ich organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

Tegoroczny cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów rozpocznie karnawałowa seria imprez tanecznych. Kontynuacja znanej i lubianej inicjatywy to znakomita okazja do dalszej zabawy przy największych przebojach muzycznych z dawnych lat.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 4, 11, 18 i 25 stycznia oraz 1, 8, 15 i 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Więcej informacji na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Potańcówki Miejskie dla Seniorów

Reklama
Reklama