Justyna Steczkowska z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej

Justyna Steczkowska z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej
Reklama

2 października w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się wyjątkowy koncert Justyny Steczkowskiej z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz Jakuba Rene Kosika. Artystka wystąpi w ramach trasy Maria Magdalena "All Is One Tour" . Koncert odbędzie się o godz. 20:00.

"Maria Magdalena", to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Reklama

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.

Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta "Maria Magdalena" go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

Trasa koncertowa składająca się z 10 koncertów rozpoczyna się już 2 marca 2019 r. w Olsztynie i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Filharmonia Podkarpacka , Justyna Steczkowska , Polska Orkiestra Muzyki FIlmowej , Jakub Rene Kosik

Dzisiaj, 17.02.2020
Jutro, 18.02.2020
Pojutrze, 19.02.2020
Czwartek, 20.02.2020
Piątek, 21.02.2020
Sobota, 22.02.2020
C.H. Plaza
Zespół Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a, godz. 16:00
Reklama
Reklama